کد خبر: 59369 A

سرپرست پلیس راه گیلان خبر داد:

برابر مقررات اگر خودرویی بیش از 10 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده داشته باشد تا زمان تسویه حساب توقیف خواهد شد و در این راستا رانندگان باید به پرداخت به موقع دیون و جریمه های تخلفات رانندگی توجه داشته باشند

ایلنا- رشت: سرپرست پلیس راه گیلان توقیف خودرو با 3 میلیون تومان جریمه و نیز ضبط گواهی نامه راننده آن به مدت سه ماه در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، مهیار رستگار امروز پنج شنبه با اعلام رسانه ای این خبر،اظهار کرد:  روز گذشته تیم گشت پلیس راه فومنات در حال كنترل تخلفات، یك دستگاه كامیون باری را به علت ارتكاب به تخلف رانندگی متوقف و جهت اطلاع از وضعیت تخلفات و نمره منفی راننده مشخصات وی را در سیستم تخلفات جستجو و مشخص شد این راننده از رانندگان پر تخلف و حادثه ساز است.

وی ادامه داد:  راننده این خودرو 30 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده در سیستم اجرائیات دارد و  نمره منفی این راننده نیز بیش از حد نصاب مجاز در قانون بوده و مأموران پلیس راه برابر مقررات این وسیله نقلیه را تا زمان تسویه حساب جرایم پرداخت نشده توقیف و گواهینامه این راننده متخلف را به مدت سه ماه ضبط کردند.

این مسئول،خاطرنشان كرد: برابر مقررات اگر خودرویی بیش از 10 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده داشته باشد تا زمان تسویه حساب توقیف خواهد شد و در این راستا رانندگان باید به پرداخت به موقع دیون و جریمه های تخلفات رانندگی توجه داشته باشند.

 رستگار در پایان یادآور شد، پلیس راه فومنات طی ماه گذشته 22 خودرو كه جمعا 290میلیون ریال جریمه داشته اند را توقیف کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر