کد خبر: 6391 A

معاون استاندار گیلان خبر داد:

معاون برنامه ریزی استانداری گیلان از تعهد ایجاد۸۴ هزار فرصت شغلی سال جاری در این استان خبر داد و گفت: بیش از ۱۷۰میلیارد تومان منابع جدید برای طرحهای زودبازده اختصاص یافته است.

ایلنا - رودبار: معاون برنامه ریزی استانداری گیلان از تعهد ایجاد۸۴ هزار فرصت شغلی سال جاری در این استان خبر داد و گفت: بیش از ۱۷۰میلیارد تومان منابع جدید برای طرحهای زودبازده اختصاص یافته است.

محمدحسین اصغریان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا در رودبار با اشاره به اختصاص ۱۶۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار به حوزه کشاورزی، خاطر نشان کرد: با این میزان اعتبار درحوزه کشاورزی برای ۱۱ تا ۱۲ هزار نفر از فارغ التحصیلان بخش کشاورزی در استان اشتغال ایجاد خواهد شد.

به گفته این وی، باز پرداخت این تسهیلات که سودبانکی ان‌ها بین ۷تا ۱۰ درصد است از ۷ تا۱۰ سال خواهد بود که ۱۶ میلیارد تومان از این تسهیلات سهم شهرستان رودبار است که با جذب این اعتبار امید است تا پایان سال این رقم به ۲۰ میلیارد تومان برسد، که برای هزارو ۵۰۰ نفر از فارغ التحصیلان بخش کشاورزی شهرستان اشتغال ایجاد خواهد شد.

این مسئول در پایان سهم اشتغال شهرستان رودبار از ۸۴ هزار فرصت شغلی استان در بخشهای کشاورزی، صنعت، معدن و... را۴ هزارو ۴۰۰ نفر عنوان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر