کد خبر: 66988 A

انتقاد امام جمعه شهرستان رودبار:

برای گاز رسانی به روستای علی آباد رودبار تا کنون 40 میلیارد ریال هزینه شده است ولی برای 400 متر هم قابل بهره برداری نیست.

ایلنا: امام جمعه  رودبار از عدم بهره برداری و بلا تکلیف بودن  پروژه گاز رسانی روستای علی آباد این شهرستان پس از 7سال کلنگ زنی انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رودبار، حجت الاسلام مسعود داوودی در نشست شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه برای گاز رسانی به روستای علی آباد رودبار تا کنون 40 میلیارد ریال هزینه شده است ولی  برای 400 متر هم قابل بهره برداری نیست، رسیدگی سریع مسئولین را خواستار شد.

وی پیگیری چهار استاندار در گیلان و سه فرماندار در رودبار از زمان کلنگ زنی این پروژه از سال 85 تا کنون را یاد آور شد و افزود: در صورت عدم بهره برداری، لوله‌های کار گذاشته شده هم فرسوده می شوند.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست گفت: در دفتر مقام معظم رهبری کارگروه ویژه ای تشکیل شده است تا منویات و خواسته های ایشان اجرایی شود.

عطاء اله حکیمی همچنین از ساخت شهرک صنعتی خصوصی، مجتمع ذوب آهن، نیروگاه سیکل ترکیبی و پتروشیمی توسط بخش خصوصی در آینده نزدیک در رودبار خبر داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر