کد خبر: 67182 A

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در رشت:

وی بیکاری و گرانی را یک بیماری نامید و گفت: اگر برای مسائل اقتصادی ایران نسخه نوشته نشود، با شعار دادن هیچ چیزی حل نخواهد شد.

ایلنا- رشت: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که برای حل مشکل بیکاری و گرانی در کشور همه چیز داریم،جز عقل، اذعان کرد: گرانی و بیکاری ناشی از مدیریت کشور هست. ما به یک مدیریت عاقلانه، با تدبیر نیاز داریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، محسن رضایی در جریان حضور در نشست تالار حکمت گیلان با بیان این مطالب افزود: خرد جمعی هم پاسخ گو نیست و باید خرد جمعی برای اداره کشور باید تولید شود که از آن تدبیر،برنامه،حکمت و کار کارشناسی بیرون بیاید.

به گفته وی، اگر خرد جمعی درست شود، همه آن چیزی که برای عبور بیکاری و گرانی نیاز داریم، در کشور وجود دارد که شامل کارشناسان و منابع انسانی و طبیعی،سرمایه و غیره است.

این کاندیدای دوره یازدهم ریاست جمهوری در ادامه با بیان این که ایران بیشتر از عربستان سعودی و ترکیه دارای منابع است ولی این کشورها در حال حرکت رو به جلو هستند، یاد آور شد: شرط اصلی و نماد اساسی خرد ورزی در ایران برای پیش رفت و حرکت به جلو شعار ندهیم، بلکه برای مشکلات اقتصادی نسخه بپیچیم.

وی بیکاری و گرانی را یک بیماری نامید و گفت: اگر برای مسائل اقتصادی ایران نسخه نوشته نشود، با شعار دادن هیچ چیزی حل نخواهد شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام محسن رضایی میر قائد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر