کد خبر: 7150 A

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان:

مهلت دریافت مشوق ها تا پایان بهمن سال جاری و به متقاضیانی اعطا می شود که تا پایان بهمن ماه سال جاری جهت تعیین تکلیف بدهی های خود به شرکت شهرک های صنعتی گیلان مراجعه کنند.

ایلنا- سیاهکل: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان، گفت: در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی مشوق‌های جدیدی به واحدهای صنعتی اعطا می‌شود.

به گزارش ایلنا از سیاهکل، مجید عباسیان امین شامگاه چهارشنبه در جمع مدیران واحدهای صنعتی سیاهکل با اعلام این خبر، اظهار داشت: سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران جهت ایجاد انگیزه در فعالان اقتصادی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، مشوق‌های جدیدی به مبالغ تعدیل بدهی‌های معوقه آن دسته از دارندگان قراردادهای واگذاری حق بهره برداری از زمین، تاسیسات واعیانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی که موفق به پرداخت مبالغ مذکور نشده‌اند اعطا می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: ضمن اعطاء مشوق‌های مذکور، مبالغ تعدیل بدهی‌های به علاوه اصل بدهی به صورت اقساط از متقاضیان دریافت می‌گردد و برای شرک تهای تعاونی و ایثارگران دارای دفترچه قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به زمان پرداخت اقساط نیز اضافه خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی گیلان از واحدهای صنعتی خواست جهت برخورداری از این مشوق‌ها به این شرکت شهرک های صنعتی مراجعه کنند.

عباسیان امین مهلت دریافت مشوق‌ها را تا پایان بهمن سال جاری اعلام کرد و بیان داشت: این مشوق‌ها به متقاضیانی اعطا می‌شود که تا پایان بهمن ماه سال جاری جهت تعیین تکلیف بدهی‌های خود به شرکت شهرک های صنعتی گیلان مراجعه کنند.

وی متذکر شد: مشوق‌هایی که از گذشته نیز شامل معافیت‌های مالیاتی، بهره‌مندی از اقساط بلند مدت و بخشودگی از قیمت کل حق بهره برداری بعد از ساخت و بهره برداری در موعد مقرر و ایجاد اشتغال موثر به واحد‌های صنعتی مشمول اعطا می‌شد طبق روال عادی اجرا می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر