کد خبر: 7155 A

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان از امداد رسانی این نهاد امدادگر به بیش از ۱۰۰خانوار آسیب دیده در سیل اخیر استان خبر داد.

ایلنا - رشت: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان از امداد رسانی این نهاد امدادگر به بیش از ۱۰۰خانوار آسیب دیده در سیل اخیر استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، رضا همتی در نشست هلال احمر گیلان با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی بارش شدید باران و جاری شدن سیل ۳۲۴ امدادگر و نجاتگر هلال احمر در قالب ۱۸ تیم امدادی به حالت آماده باش در آمدند.

وی خاطر نشان کرد: بارش شدید باران و جاری شدن سیل در مناطق شهری و روستایی در شهرستانهای رشت، لاهیجان، فومن، سیاهکل، لنگرود و شفت صورت گرفت و امدادگران به همراه تجهیزات مورد نیاز به مناطق سیل زده اعزام شدند و به ۱۰۷خانوار آسیب دیده از سیل خدمات امدادی ارائه کردند.

این مسئول با یاد آوری این نکته که تخلیه آب از منازل از دیگر خدمات ارائه شده در این مدت بوده است، ابراز داشت: با ارزیابی‌های به عمل آمده و بر اساس نیاز اقلام امدادی شامل پتو، موکت، روغن خوراکی و انواع کنسرو در بین برخی از آسیب دیده گان بر اساس نیاز توزیع شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر