کد خبر: 76049 A

درجشنواره مدرسه انقلاب؛

در مدارس پسرانه، دبیرستان شهید رجائی 2 شهرستان رشت و امام شافعی شهرستان رضوانشهر و در مدارس دخترانه، نیز دبیرستان خدیجه کبری(س) شهرستان تالش حائز رتبه های برتر در کشور شدند.

ایلنا: مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش­ آموزان گیلان از حائز رتبه برتر شدن کشوری سه مدرسه این استان در جشنواره ملی انقلاب خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، اسماعیل جان علی ­پور؛ امروز در نشست اتحادیه  انجمن‌های اسلامی دانش­ آموزان گیلان با اعلام پایان داوری جشنواره ملی مدرسه انقلاب، از درخشش اعضای انجمن های اسلامی گیلان در این جشنواره خبر داد و اظهار كرد: دبیرخانه دائمی این جشنواره در استان گیلان مستقر است.

به گفته وی،این جشنواره در سراسر کشور، بدون هیچ هزینه‌ای برگزار شد. چرا که کاری خودجوش بوده و دانش آموزان محور اصلی و مجری این جشنواره بودند و دبیرخانه وظیفه هدایت و راهبری و در نهایت جمع آوری آثار و داوری را به عهده داشت.

این مسئول نوجوانان، امروز طلایه‌داران پیشرفت و مدیران و نقش آفرینان اصلی در افق های بلند ایران اسلامی  نامید  و خاطر نشان کرد: یکی از رسالت های اتحادیه، ضمن تربیت مدیرانی متعدد و توانمند، بهره گیری از ظرفیت های دانش آموزان برای نقش آفرینی در عرصه های دفاع از آرمانهای بلند انقلاب اسلامی است.

جان علی‌پور همچنین زمان تجلیل از برگزیدگان جشنواره مدرسه انقلاب را نیمه اول تیرماه  امسال ذکر کرد  و  یاد آور شد: در مدارس پسرانه دبیرستان شهید رجائی 2 شهرستان رشت و امام شافعی شهرستان رضوانشهر و در مدارس دخترانه نیز دبیرستان خدیجه کبری(س) شهرستان تالش حائز رتبه های برتر در کشور شدند.

وی در پایان،متذکر شد: این جشنواره با شرکت قریب به 3 هزار مدرسه از سراسر کشور و در ایام مبارک دهه فجر سال گذشته برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر