کد خبر: 76055 A

دبیر منطقه 17 دانشگاه آزاد اسلامی گیلان:

با توجه به عدم افزایش شهریه، کاهش جمعیت دانشجو و تورم قیمت‌ها در کشور، با مدیریتی قوی و کاهش هزینه‌ها،نظارت کافی وجود داشته و در این رابطه وظایف سنگینی بر عهده معاونین اداری و مالی است./دانشگاه آزاد اسلامی از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهد کرد.

ایلنا: دبیر منطقه 17 دانشگاه آزاد اسلامی-گیلان تاکید کرد:در 24 خرداد با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب فرد اصلح، دشمنان انقلاب را مأیوس کرده و اقتدار ملت ایران را در جهان به اثبات برسانیم.

به گزارش ایلنا از آستارا، علیرضا اقدامی معافی در هشتمین جلسه کمیته معاونین اداری و مالی منطقه 17 دانشگاه آزاد اسلامی که در مجتمع آموزشی شماره 2 دانشگاه آزاد اسلامی – واحد آستارا،برگزار شد،میلاد با سعادت مولای متقیان، حضرت علی (ع) و روز پدر  و روز سوم خرداد، روز آزاد سازی خرمشهر  را تبریک  گفت و گرامی داشت.

 وی ادامه داد:روز سوم خرداد، روز آزاد سازی خرمشهر و با توجه به فرمایشات امام خمینی (ره) که فرمودند « خرمشهر را خدا آزاد کرد »، حماسه ای که توسط رزمندگان اسلام در سوم خرداد آفریده شد،یک حماسه بزرگ بود و باید مورد توجه قرارگیرد و دعای این شهدا شامل حال ما شود.

این مسئول  با اشاره  به نامگذاری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، توسط مقام معظم رهبری و انتخابات در پیش رو، اظهار کرد:بایدبا فعالیت چشمگیری که جهت مشارکت در برگزاری انتخابات خواهید داشت، شاهد برگزاری انتخابات پرشوری باشیم و بار دیگر بتوانیم در 24 خرداد با شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح دشمنان انقلاب را مأیوس کرده و اقتدار ملت ایران را در جهان به اثبات برسانیم.

 اقدامی معافی با تأکید بر دستور  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور در خصوص انتخابات،تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهد کرد.

وی اذعان داشت: معاونین اداری و مالی، باید علاوه بر نظارت بر حوزه های خود، در فواصل نزدیک با کارکنان و استادان نشست داشته باشند و در این نشست‌ها علاوه بر تقدیر از زحمات این عزیزان، با شرح مشکلات و موانع برای آنان در جهت صرفه جویی هر چه بیشتر در سال حماسه اقتصادی اقدام لازم انجام گیرد.

دبیر منطقه 17 دانشگاه آزاد اسلامی-گیلان،معاونین اداری و مالی را بازوان توانمند  روسای واحدها نامید و متذکر شد : با توجه به عدم افزایش شهریه، کاهش جمعیت دانشجو و تورم قیمت‌ها در کشور، با مدیریتی قوی و کاهش هزینه‌ها،نظارت کافی وجود داشته و در این رابطه وظایف سنگینی بر عهده معاونین اداری و مالی است.

اقدامی معافی،با تأکید بر نظارت کافی بر دوره های ضمن خدمت در واحدها، بیان داشت: برگزاری کلاسهای ضمن خدمت در واحدها و مراکز آموزشی منطقه باید با برنامه ریزی مناسب انجام شده و پیش بینی دوره‌ها جهت بالا رفتن کیفیت این کلاس‌ها باید کاربردی بوده و نتیجه درست از این کلاس‌ها حاصل شود.

مجتبی ملکی چوبری، رئیس کمیته اداری و مالی منطقه 17،نیز در ادامه جلسه ضمن تبریک ایام اظهار داشت: در بررسی بودجه دانشگاهی، بودجه‌بندی واحد های دانشگاهی به دقت و نظارت کافی انجام شده تا شاهد انحافات زیادی در پیش بینی بودجه واحدها نباشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی – واحد آستارا هم در این جلسه،ضمن خیر مقدم به حاضرین، گفت: این واحد دانشگاهی افتخار دارد که در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی میزبان هشتمین جلسه کمیته معاونین اداری و مالی منطقه 17 باشد.
 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر