کد خبر: 78235 A

مدیر عامل شهرک های صنعتی گیلان:

این صنوف شامل واحد های کارگاهی کوچک به عنوان نمونه کارگاه تولید صنایع چوبی،بسته بندی و... می باشند که می توانند به شرکت شهرک های صنعتی گیلان مراجعه و از امکانات موجود در این نواحی کارگاهی بهره مند شوند

ایلنا- رشت:مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت:واحد های کارگاهی و تولیدی کوچک در نواحی کارگاهی استان گیلان ساماندهی می شوند.

به گزارش ایلنا از رشت، مجید عباسیان امین امروز یک شنبه در نشست شرکت شهرک های صنعتی گیلان،با اعلام این  افزود: با احداث نواحی کارگاهی در سطح استان و ایجاد امکانات و زیر ساخت های لازم در آن امکان استقرار کارگاه ها و صنوف تولیدی که در سطح شهر ها به صورت پراکنده مستقر هستند،فراهم آمده است.

به گفته وی،این صنوف شامل واحد های کارگاهی کوچک به عنوان نمونه کارگاه تولید صنایع چوبی،بسته بندی و... می باشند که می توانند به شرکت شهرک های صنعتی گیلان مراجعه و از امکانات موجود در این نواحی کارگاهی بهره مند شوند.

این مسئول،خاطر نشان کرد:یکی از برنامه های شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان  ساماندهی این صنوف تولیدی در نواحی کارگاهی است که در عرصه هایی تا متراژ 500 متر مربع قابلیت استقرار را دارا هستند.

عباسیان امین تاکید کرد:بعضی از این کارگاهها به صورت ساخته شده و آماده و برخی به صورت قطعات و عرصه های خام در این نواحی موجود است که با توجه به نوع تقاضا در اختیار متقا ضیان قرار می گیرد.

وی متذکر شد:هم اکنون 5 ناحیه کارگاهی در شهرستان های آستانه اشرفیه،لنگرود، املش،رشت و صومعه سرا مستقر بوده و 3 ناحیه کارگاهی نیز در شهرک های صنعتی سیاهکل،انزلی و رودسر در حال فعالیت می باشند.

رییس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی  گیلان  در پایان،بیان داشت: تا کنون 44 کارگاه در سطح نواحی کارگاهی استان به بهر ه برداری رسیده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر