کد خبر: 8668 A

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس:

این رویه از روی تعمد از سوی تیم اقتصادی دولت دنبال می‌شود و به دنبال درآمد زایی بود و یا استدلالهای خودشان را دنبال می کنند/ وضعیت کنونی باعث رشد فاجعه بار تورم در کشور خواهد شد.

ایلنا - گیلان: نماینده مردم رشت عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در خصوص نابسامانی وضعیت ارز در کشور گفت: بازار ارز و بانک مرکزی تحت اختیار دولت است پس با اتخاذ سیاستی درست می‌توانستند از این بی‌سامانی جلوگیری نمایند و نهایت شرمندگی برای تیم اقتصادی دولت به بار نیاید.

غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در رشت با تاکید بر این که اکنون هیچ مشکلی برای کنترل نرخ ارز وجود ندارد و این توانایی در دولت هم هست، اظهار داشت: اما این رویه از روی تعمد از سوی تیم اقتصادی دولت دنبال می‌شود و به دنبال درآمدزایی بود و یا استدلالهای خودشان ر ا دنبال می‌کنند.

وی با ابراز ناخرسندی از عدم موضع گیری مشخص از سوی دولت، تصریح کرد: دولت باید شفاف مواضع خود را در این خصوص اعلام نماید و بگوید چه مشکل مشخصی برای کنترل نرخ ارز دارد.

این مسئول، اذعان کرد: بازار ارز و بانک مرکزی تحت اختیار دولت است پس با اتخاذ سیاستی درست می‌توانستند از این بی‌سامانی جلوگیری نمایند و نهایت شرمندگی برای تیم اقتصادی دولت به بار نیاید.

جعفرزاده ایمن آبادی، خاطر نشان کرد: وضعیت کنونی باعث رشد فاجعه بار تورم در کشور خواهد شد و دولت یا آگاهانه در این خصوص عمل می کند یا کار را رها کرده که در هر دوصورت برای این دولت باید متاسف شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر