کد خبر: 8673 A

رقابتهای ورزشهای انفرادی مردان سومین جشنواره فرهنگی ورزشی وقف با انتخاب نفرات برتر به پایان رسید.

ایلنا - انزلی: رقابت های ورزشهای انفرادی مردان سومین جشنواره فرهنگی ورزشی وقف با انتخاب نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش ایلنا از رشت، در رقابتهای دو و میدانی با برتری دوندگان تیم سازمان مرکزی پایان یافت. رقابتهای دو و میدانی با شرکت 51 نفر در سه مقطع سنی برگزار شد که دررده سنی 18 تا 24 سال پوریا صیاد هنرور از سازمان مرکزی، احسان ا... نوری از گیلان و محمد امینی خواه از قم اول تا سوم شدند.

این گزارش می افزاید: در رده سنی 25 تا 34 سال نیز مهدی حبیب نژاد از سازمان مرکزی، مهدی محمد طاهری از همدان و مرتضی محرابی از خراسان جنوبی عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.در رده سنی 35 سال به بالا هم علی رضا طوسی از سازمان مرکزی اول شد و غلامرضا میرحاج از اصفهان و حسین ایمانی از همدان دوم و سوم شدند.

رقابتهای شنای مردان سومین جشنواره فرهنگی ورزشی وقف هم با برتری تهرانیها در رده های سنی مختلف به پایان رسید.

رقابتهای شنای مردان سومین جشنواره فرهنگی ورزشی وقف با شرکت 93 شناگر در 2 ماده کرال سینه و قورباغه و 3 مقطع سنی برگزار شد که در رشته کرال سینه در رده سنی 18 تا 29 سال عارف نوروزی از تهران، میثم حیدری از زنجان و مهدی نجاتی مقدم از سازمان مرکزی اول تا سوم شدند.

در رده سنی 30 تا 39 سال شهرام دریایی نژاد از بوشهر عنوان نخست را کسب کرد رسول تنهایی از تهران دوم شد و محمد میرمظفری از گیلان در رتبه سوم قرار گرفت. در رده سنی 40 سال به بالا هم مهدی جعفری از تهران و احمد بادامی از همدان اول و دوم شدند و کیانوش خادم شریف از گیلان مقام سوم را کسب کرد.

در رشته شنای قورباغه هم در رده سنی 18 تا 29 سال سجاد پناهی از همدان سعید حیدری از زنجان و محمد حسین نژاد از سازمان مرکزی اول تا سوم شدند. در رده سنی 30 تا 39 سال رضا عظیمی از سازمان مرکزی اول شد، شهرام یکتا از گیلان حائز رتبه دوم شد و عظیم آسود از خراسان شمالی در رتبه سوم ایستاد. در رده سنی بالای 40 سال هم مجید توفیقی از سازمان مرکزی در رتبه اول قرار گرفت غلامرضا اصغری از گیلان دوم شد نصرت مومن زاده از آذربایجان غربی عنوان سوم را کسب کرد.

رقابت پینگ پونگ مردان سومین جشنواره وقف نیز با قهرمانی شرکت کننده کرمانی به پایان رسید

در رقابت های پینگ پونگ مردان سومین جشنواره وقف 70 نفر به رقابت پرداختند که در نهایت مجتبی کلانتری پور از کرمان اول شد و هژیر خواجوی از آذربایجان غربی و ناصر سیاری از اردبیل دوم و سوم شدند.

در رقابت های تیراندازی مردامپن نیز که در 2 رشته برگزار شد شرکت کنندگان گیلان و زنجان اول شدند.

در رقابت های تیراندازی، 50 شرکتکننده در 2 ماده تپانچه و تفنگ بادی به رقابت پرداختند که در رشته تپانچه رضا فرد اسماعیلی از گیلان اول شد و احمد خاتمی و رضا حسن پور از سازمان مرکزی دوم و سوم شدند. در رشته تفنگ بادی نیز غلامرضا نظری از زنجان حسین رضایی از ایلام و بهزاد صادقی از مازندران به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر