کد خبر: 9279 A

با گذشت حدود چهار ماه ازبرکناری؛

با گذشت حدود چهار ماه ازبرکناری در دوره تصدی سمت استانداری سردار مهدی سعادتی، فرهاد کرمی بار دیگر مدیرکل دفتر امورشهری و شوراها استانداری گیلان شد.

ایلنا - رشت: با گذشت حدود چهار ماه ازبرکناری در دوره تصدی سمت استانداری سردار مهدی سعادتی، فرهاد کرمی بار دیگر مدیرکل دفتر امورشهری و شوراها استانداری گیلان شد.

به گزارش ایلنا از رشت، معاون امور امور عمرانی استانداری گیلان در مراسم تودیع معارفه  مدیرکل حوزه  امورشهری و شوراها استانداری،امانت داری و احترام به زحمات گذشتگان را دو اصل مهم در مدیریت دانست و گفت: داشتن برنامه ای منسجم و كارآمد جهت اداره امور می تواند در موفقیت كارها بسیار تأثیرگذار باشد.

محمد اکبر زاده، با بیان اینكه تنها كار خالصانه و در جهت رضایت خداوند ماندگار است، افزود: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران تنها امانتی برای خدمتگزاری درست به مردم است.

در پایان این نشست فرهاد كرمی به عنوان مدیركل جدید امور شهری و شوراهای استانداری معرفی و از زحمات حسنعلی حاجتی مدیركل سابق تقدیر و ت

گفتنی است؛ مدیركل امور شهری و شوراها و اداری مالی استانداری و همچنین شهردار شهرهای چابكسر، لشت نشاء، سنگر، رودبار و آستارا از سوابق كاری فرهاد كرمی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر