کد خبر: 103371 A

در حاشیه مراسم اختتامیه دومین جشنواره منطقه‌ای محیط زیست در آموزه‌های رضوی با اهدای جوایزی از محیط بانان برتر و نمونه استان‌های غرب کشور تقدیر شد.

ایلنا: در حاشیه مراسم اختتامیه دومین جشنواره منطقه‌ای محیط زیست در آموزه‌های رضوی با اهدای جوایزی از محیط بانان بر‌تر و نمونه استانهای غرب کشور تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، دومین جشنواره منطقه‌ای محیط زیست در آموزه‌های رضوی با حضور ۶ استان لرستان، کرمانشاه، همدان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری و ایلام در سه بخش فیلم، عکس و نقاشی کودکان امروز با معرفی نفرات بر‌تر در هر رشته و همچنین معرفی محیط بانان بر‌تر هر استان در شهرستان خرم آباد به کار خود پایان داد.

بنابراین گزارش در این مراسم آئین تجلیل از محیط بانان بر‌تر ۶ استان یاد شده با حضور مسئولان استانی و ملی برگزار شد.

در این راستا رضا مهدی‌پور و محمد ویسکرمی از لرستان، مصطفی نوروزی از همدان و سید شاهرخ محمودی از کرمانشاه به عنوان محیط بانان بر‌تر مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین نعیم سلیمی و محمد الوندی از خوزستان، قیطاس الیاسی از ایلام، غلام قاسم‌پور و تورج رئیسی از چهارمحال بختیاری و علیرضا خان آرویی از یگان حفاظت محیط زیست به عنوان محیط‌بان نمونه تجلیل شدند.

بنابر این گزارش دومین جشنواره منطقه‌ای محیط زیست در آموزه‌های رضوی با رژه نمایشی نیروهای حفاظت محیط زیست در اطراف دریاچه کیو شهرستان خرم آباد به پایان رسید.

نخستین دوره این جشنواره سال گذشته به میزانی استان خوزستان و در شهرستان اهواز برگزار شده بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر