کد خبر: 1259 A

فرمانده انتظامی استان لرستان:

فرمانده انتظامی استان لرستان از شناسایی و انهدام یك باند حرفه ای سارقین منازل در شهرستان ازنا خبر داد و گفت: سارقین دستگیر شده تاكنون به 34 فقره سرقت منزل دراین شهرستان اعتراف كرده اند.

خرم آباد - ایلنا:فرمانده انتظامی استان لرستان از شناسایی و انهدام یك باند حرفه ای سارقین منازل در شهرستان ازنا خبر داد و گفت: سارقین دستگیر شده تاكنون به 34 فقره سرقت منزل دراین شهرستان اعتراف كرده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آّباد،سردار كاظم علیزاده افزود: با انجان عملیات های تخصصی محسوس و نامحسوس پلیس در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر سرقت از منازل، یك باند سرقت شناسایی و یك نفر از اعضای اصلی این باند دستگیر شد.

وی اظهار داشت: فرد دستگیر شده در بازجویی های تخصصی خود به تشكیل یك باند شش نفره سرقت اعتراف كرد كه با تلاش ماموران تجسس كلانتری شهرستان ازنا، دو نفر دیگر از همدستان وی دستگیر شدند.

سردار علیزاده افزود: سارقان دستگیر شده تاكنون به 34 فقره سرقت شامل 10 فقره درالیگودرز، هشت فقره سرقت در شهرستان ازنا، 9 فقره در بروجرد و هفت فقره در شهرستان دورود معترف شده اند.

به گفته وی، این باند با سرقت از منازل خالی از سكنه اقلامی مانند پول نقد، تلویزیون ال سی دی، دی وی دی، زیورآلات را به سرقت برده اند كه با دستگیری سارقین، تعدادی از مالباختگان نیز شناسایی شده اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر