کد خبر: 1282 A

مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری فردوسی:

این موسسه در راستای كمك به توسعه و پیشرفت استان لرستان، زمینه اشتغال بكار 600 نفر از جوانان تحصیل‌كرده و جویای كار را فراهم كرده است.

خرم آباد-ایلنا:مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری فردوسی از عدم همکاری مسولان ارشد استان در برگزاری مسابقات جهانی ورزش های باستانی انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،علی دولتشاهی در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان افزود: درصورت همکاری دولت وموافقت با در خواست ما مجتمع صعنتی کشت و صعنت را خریداری می کنیم تا با بکارگیری نیروهای بومی زمینه اشتغال بیش از 1500نفر نیروی بومی را فراهم کنیم.

وی گفت: این موسسه در 18 ماه فعالیت خود اقدامات موثر و گسترده‌ای را در زمینه راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در قالب پرداخت تسهیلات به صاحبان صنایع در بخش خصوصی انجام داده است.

وی اظهار داشت: موسسه فردوسی با 17 شعبه در سطح استان لرستان و 340 شعبه در سطح كشور فعالیت گسترده ای را در راستای كمك به رشد و توسعه اقتصادی استان و كشور آغاز كرده است.

به گفته وی،این موسسه در راستای كمك به توسعه و پیشرفت استان لرستان، زمینه اشتغال بكار 600 نفر از جوانان تحصیل‌كرده و جویای كار را فراهم كرده است.

وی با اشاره به اینكه یكی از راهكارهای حل معضل بیكاری در لرستان جذب سرمایه گذار است، تصریح كرد: این موسسه با هدف ایجاد اشتغال و در راستای ارایه خدمات بانكی به مردم تاسیس شده است. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر