کد خبر: 1287 A

رئیس شورای اسلامی شهرستان خرم‌آباد:

با توجه به در پیش بودن سفر چهارم هیئت دولت به لرستان انتظار داریم مسوولان مربوط به گونه‎ای برنامه‎ریزی کنند که اعضای شورای اسلامی خرم‎آباد بتوانند دیداری با ریاست جمهوری داشته باشند.

 خرم آباد-ایلنا: رئیس شورای اسلامی شهرستان خرم‌آباد گفت: آمار بیکاری در لرستان بالای 30 درصد است، این در صورتی است که برخی از مسئولان آن را بین 13 تا 17 درصد اعلام می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محمدجعفر همت‏پور در جلسه شورای ادارای خرم‎آباد افزود: نگرش 33 ساله را به گردن چه کسی بیندازیم، هر دولتی می‎آید دولتها و مسوولین دیگر را مقصر می‎داند.

وی با انتقاد از اینکه جای تأسف دارد که شهر خرم‎آباد را با 3 هزار سال قدمت با استانهایی که بین 10 تا 15 سال گذشته ایجاد شدند مقایسه کنیم اظهار کرد: لرستان با وجود کارخانجات، خوداشتغالی داشت اما با تعطیل شدن این کارخانجات بیکاری در شهر خرم‎آباد بیداد می‎کند و علیرغم اینکه مسوولین استان نرخ بیکاری را 13 تا 17 درصد اعلام می‎کنند اما معتقدم که نرخ بیکاری در استان بیش از 30 درصد است.

رئیس شورای شهر خرم‏آباد با بیان اینکه آمدن مسوولین در جلسه و نشستن و صحبت کردن، مشکلات را برطرف نمی‎کند تصریح کرد: بدون اعتبار و بودجه لازم، بزرگترین برنامه‎ریزان نمی‎توانند کاری انجام دهند.

وی گفت: هزاران طرح در استان در دولت دهم مسکوت مانده است.

همت‎پور اضافه کرد: اعتباری را برای تعریض مبادی ورودی شهر، خیابان انقلاب و بهارستان اختصاص داده‌ایم تا بتوانیم آنها را به سرانجام برسانیم.

وی بیان کرد: با توجه به در پیش بودن سفر چهارم هیئت دولت به لرستان انتظار داریم مسوولان مربوط به گونه‎ای برنامه‎ریزی کنند که اعضای شورای اسلامی خرم‎آباد بتوانند دیداری با ریاست جمهوری داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر