کد خبر: 15724 A

با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی؛

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد شامگاه پنجشنبه طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی معرفی و منصوب شد.

خرم آباد - ایلنا: مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در حالی برگزار شد که ۸ سخنران در آن به ایراد سخنرانی پرداختند و جلسه سه ساعت به طول انجامید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، در این مراسم که در آن تعداد زیادی از مسئولان استانی شرکت داشتند «حجت الاسلام علی متقی نیا» طی حکمی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد منصوب شد.

رئیس پیشین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در این مراسم با اشاره به اینکه وظیفه و مسئولیتی که به انسان می‌دهند هم دادن آن و هم ندادنش نعمت است، گفت: دادن مسئولیت برای خدمت به مردم نعمت و گرفتن آن رحمت است چراکه انجام تکلیف و مسئولیت بسیار سنگین است.

حجت الاسلام جمال‌زاده با بیان اینکه اداره کردن دانشگاه آزاد یک تکلیف و مسئولیت سنگین است، اظهار امیدواری کرد که رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی با تدابیر خود زمینه ارتقاء سطح دانشگاه آزاد و حرکت رو به جلوی آن را فراهم کند.

رئیس منطقه ۵ دانشگاه آزاد اسلامی کشور نیز در این مراسم با اشاره به اینکه تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد فقط یک جابجایی است، گفت: از توانایی‌ها و تدابیر رئیس پیشین دانشگاه آزاد خرم آباد در استان بوشهر استفاده می‌شود.

ملک سلیمانی با بیان اینکه رئیس جدید دانشگاه آزاد خرم آباد جزء چهره‌هایی است که ریاست به ایشان تحمیل شده است، اظهار داشت: حجت الاسلام متقی نیا به قبول کردن این پست راضی نبودند.

رئیس منطقه ۵ دانشگاه آزاد اسلامی کشور با تاکید بر اینکه برای توسعه دانشگاه باید همدلی و همکاری صورت گیرد، افزود: دانشگاه آزاد کشور با تمام قوا از رئیس جدید دانشگاه آزاد خرم آباد حمایت می‌کند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از زحمات رئیس قبلی دانشگاه آزاد خرم آباد تقدیر و حجت الاسلام متقی نیا طی حکمی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد واحد خرم آباد منصوب شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر