کد خبر: 160 A

مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان:

مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: روز قدس همایش بزرگی است كه به ملت مظلوم فلسطین امید می‌دهد تا مقاومت در برابر دشمن صهیونیستی را ادامه دهند.

خرم آباد - ایلنا: مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: روز قدس همایش بزرگی است كه به ملت مظلوم فلسطین امید می‌دهد تا مقاومت در برابر دشمن صهیونیستی را ادامه دهند.

به گزارش خبرنگارایلنا از خرم آباد، حجت‌‏الاسلام علی خادمی افزود: امام‌خمینی(ره) با تدابیر الهی و هوشمندانه خود آخرین جمعه ماه مبارك رمضان را روز جهانی قدس نام‌گذاری كرده و مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل و دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین را تكلیف شرعی دانسته و بر حضور همه مسلمانان در راهپیمایی روز قدس تأكید کرد.

وی راهپیمایی روز قدس را حركتی مؤثر در اثبات حقانیت فلسطینیان دانست و اظهار كرد: شعار دفاع از مظلومان در روز قدس باید به یك باور جهانی در میان مسلمانان و سایر ادیان تبدیل شود.

خادمی در پایان سخنان خود تصریح كرد: شركت در راهپیمایی روز قدس، تكلیف شرعی مسلمانان و وظیفه ملی و انسانی همه مردم آزاده جهان است تا با لبیک گفتن به ندای امام‌ خمینی(ره) سیاست‌های غیرانسانی صهیونیست‌ها را محکوم و جنایات آنان را افشا كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر