کد خبر: 33927 A

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان با تاکید براینکه تغییر و تحولات جدیدی صورت گرفته و شرکت مخابرات استان نیازمند بهره گیری از نیروهای متخصص، فنی و خوش فکر است تصریح کرد:این شرکت مسیر خود را پیدا کرده و آن همانا اعتماد سازی است.

ایلنا - بروجرد: عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان با تاکید براینکه تغییر و تحولات جدیدی صورت گرفته و شرکت مخابرات استان نیازمند بهره گیری از نیروهای متخصص، فنی و خوش فکر است تصریح کرد:این شرکت مسیر خود را پیدا کرده و آن همانا اعتماد سازی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بروجرد، مسیب قبادیان در مراسم تودیع ومعارفه مدیران سابق و جدید مخابرات بروجرد با تسلیت فرارسیدن ایام اربعین حسینی افزود:همکاران و پرسنل شرکت مخابرات همواره نشان دادند با پشتکار و تعامل گسترده می توان کارهای بزرگی انجام داد.

وی اضافه کرد: کارها و فعالیتهای شرکت مخابرات همواره مورد رصد و نظر بوده وبه همین خاطر باید تلاشهای خودمان را دو چندان کنیم، ما مخابراتیها باید همیشه جوابگوی سهامداران شرکت باشیم.

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان با تاکید براینکه تغییر و تحولات جدیدی صورت گرفته و شرکت مخابرات استان نیازمند بهره گیری از نیروهای متخصص، فنی و خوش فکر است تصریح کرد:این شرکت مسیر خود را پیدا کرده و آن همانا اعتماد سازی است.

وی اظهار کرد: شرکت مخابرات با ارائه خدمات خوب به مشتریان جایگاه خود را پیدا کرده و اعتماد مردم سرمایه بزرگی برای این شرکت محسوب می شود.

قبادیان یادآورشد: شهرستان بروجرد دارای پتانسیل های خوبی از لحاظ نیروی انسانی کارآمد است که از آنها برای ارتقا کیفی شرکت مخابرات می توان استفاده کرد.

معاون جدید شرکت مخابرات لرستان و رئیس قبلی شرکت مخابرات بروجرد نیز گفت: با تلاش، کوشش، همکاری و همدلی می توان به بسیاری از جایگاههای بزرگ در زمینه فناوری و ارتباطات دست یافت.

منوچهر گودرزی افزود: بزرگترین سرمایه شرکت مخابرات نیروهای متخصص و خوش فکری هستند که شبانه روز برای برقراری ارتباطات مردم تلاش می کنند.

وی اظهار کرد: امروزه ارتباطات در زندگی روزمره مردم وارد شده و نیروهای خلاق و متخصص شرکت مخابرات با تلاش کوشش شبانه روزی اجازه اختلال در روابط تلفنی و اینترنتی مردم را از بین می برند.

همچنین غلامرضا فلاحی مدیر جدید شرکت مخابرات بروجرد در این مراسم حفظ و ارتقا فضای صمیمانه و همکاری، بهره گیری از توانمندی، استعدادهای همکاران، تعامل سازنده با نیروهای ستادی و ارتباط دوستانه با مدیران شهری را از اهداف اصلی این شرکت در بروجرد برشمرد.

در این مراسم غلامرضا فلاحی به عنوان مدیر جدید شرکت مخابرات بروجرد معرفی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر