کد خبر: 33934 A

استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان به واسطه مشارکت و همراهی گسترده مردم خیر و ولایتمدار استان، از ستادهای پیشرو کشور در عرصه بازسازی، بهسازی، مرمت و توسعه عتبات عالیات در کشور عراق است.

ایلنا - خرم آباد: استاندار لرستان گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان به واسطه مشارکت و همراهی گسترده مردم خیر و ولایتمدار استان، از ستادهای پیشرو کشور در عرصه بازسازی، بهسازی، مرمت و توسعه عتبات عالیات در کشور عراق است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، دکتر حبیب الله دهمرده در دیدار با کارکنان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان لرستان که در آستانه اربعین حسینی(ع) برگزار شد، افزود: کار و تلاش برای خدمت به مردم یکی از بزرگترین عبادت هاست که دراین میان خدمت به ائمه اطهار به ویژه سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)، توفیقی الهی و موهبتی بزرگ برای کسب سعادت دنیوی و اخروی است.

وی اظهار کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه ای است که بستر مناسب برای خدمت به ائمه اطهار (ع) را در جامعه فراهم می کند تا افراد علاقه مند از این طریق بتوانند ارادت و وفاداری خود به اهل بیت (ع) را ابراز کنند.

استاندار لرستان با اشاره به موفقیت های ستاد لرستان برای مشارکت در طرح های بهسازی و توسعه عتبات عالیات در عراق، اظهار کرد: ستاد بازسازی استان با کار و تلاشی خالصانه شرایط برای مشارکت افراد خیر و علاقه مند در این عرصه را به خوبی فراهم کرده که ثمره آن ساخت چندین مجموعه زیارتی، خدماتی و رفاهی در عراق و همچنین اجرای طرح های بهسازی، مرمت و توسعه بارگاه ائمه اطهار (ع) در این کشور بوده است.

دکتر دهمرده با اشاره به عبور کاروان ضریح جدید بارگاه امام حسین(ع) از لرستان، گفت: مردم لرستان در مراسم استقبال و بدرقه ضریح مطهر بارگاه سیدالشهدا(ع)، حماسه بی نظیری را خلق کردند و با حضور مشتاقانه و میلیونی خود دراین مراسم، موجب افتخار و عزت مردم ولایی این دیار و کل کشور شدند.

وی با بیان اینکه مسئولان ستاد عتبات عالیات کشور و مدیران این کاروان، مراسم استقبال مردم لرستان از ضریح بارگاه امام حسین (ع) را در کشور بی نظیر خواندند، افزود: این مهم نشاندهنده ولایتمداری و عشق و ارادت بی پایان مردم ولایی لرستان به ائمه اطهار (ع) و اهل بیت (ع) است.

استاندار لرستان گفت: این ویژگی ممتاز و ارزشمند مسئولیت ما در خدمت رسانی بی منت و صادقانه به مردم ولایی و محب اهل بیت (ع) این استان را صد چندان می کند چراکه جلب رضایت خداوند در رضایتمندی مردم و تلاش برای رفاه و آسایش بیشتر آنان است.

دکتر دهمرده تصریح کرد: خدمت به مردم و تلاش برای عمران و آبادانی، حرکتی ارزشمند و عبادتی بزرگ است، اما یقین بدانید خدمتی که برای رضای خداوند و خشنودی ائمه اطهار (ع) باشد، از ارزشی بی پایان و ماندگار در همیشه تاریخ و ثوابی اخروی برخوردار است.

وی تاکید کرد: کار و تلاش دراین عرصه اقدامی موثر در راستای آباد کردن آخرت و بدست آوردن ره توشه مناسب برای زندگی اخروی است.

دراین دیدار، مدیر ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان نیز، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات این ستاد در زمینه اجرای طرح های بهسازی، مرمت و توسعه عتبات عالیات در کشور عراق را ارائه کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر