کد خبر: 34073 A

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان خبر داد:

حسن علیزاده رئیس دانشگاه پیام نور لرستان از اجرای عملیات 5 پردیس دانشگاهی در استان خبر داد.

 خرم آباد-ایلنا:  حسن علیزاده رئیس دانشگاه پیام نور لرستان از اجرای عملیات 5 پردیس دانشگاهی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنادر خرم آباد،علی زاده افزود: در ایام‎الله دهه فجر از ساختمان آموزشی کوهدشت با مساحت 2 هزار و 200 متر مربع که شامل 4 آزمایشگاه، کلاس‎های آموزشی و سایت کامپیوتر است، بهره‎برداری خواهد شد.

وی ادامه داد: مجموع اعتباری که برای ساخت ساختمان آموزشی و تجهیز آزمایشگاه‎ها و کتابخانه‎های دانشگاه پیام نور کوهدشت هزینه شده یک میلیارد و 500 میلیون تومان بوده است.

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان با بیان اینکه در ایام‎الله دهه فجر 5 آزمایشگاه در واحد الشتر به مساحت 300 متر و با اعتبار 150 میلیون تومان به بهره‎برداری خواهد رسید، اضافه کرد: در شهرستان الیگودرز نیز یک سالن ورزشی چندمنظوره با مساحت 2 هزار و 600 متر مربع به بهره‎برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه در حال حاضر عملیات اجرایی 5 پردیس دانشگاهی در مراکز دانشگاه پیام نور لرستان درحال اجراست، خاطرنشان کرد: این پردیس‎های دانشگاهی در شهرستان‎های خرم‎آباد، الشتر، کوهدشت، دورود و الیگودرز در دست ساخت هستند که تا هفته دولت یعنی نیمه دوم سال 92 به بهره‎برداری خواهند رسید.

علی‎زاده اعتبار هزینه شده برای احداث سالن ورزشی چندمنظوره دانشگاه پیام نور الیگودرز را یک میلیارد و 100 میلیون تومان برشمرد و یادآور شد: از لحاظ اعتباری برای پروژه‎های عمرانی دانشگاه پیام نور استان مشکلی نداریم چراکه با حمایت سازمان مرکزی، اعتبار لازم از محل شهریه دانشجویی تامین شده و خوشبختانه تاکنون هیچ پروژه‎ای از پردیس‎های دانشگاه متوقف نشده است.

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان تصریح کرد: در این پردیس‎ها فضاهای آزمایشگاهی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و... در نظر گرفته شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر