کد خبر: 396 A

میزان مطالبات این دانشگاه از سازمان های بیمه گر استان بالغ بر 19 میلیارد ریال است كه پرداخت این مطالبت معوقه، نقش مهمی در ارتقای سطح كیفی و كمی خدمات بهداشتی و درمانی خواهد داشت.

خرم آباد - ایلنا: معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشكی لرستان گفت: میزان مطالبات این دانشگاه از سازمان های بیمه گر استان بالغ بر 19 میلیارد ریال است كه پرداخت این مطالبت معوقه، نقش مهمی در ارتقای سطح كیفی و كمی خدمات بهداشتی و درمانی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، دكتر علیرضا شاهرخی روز سه شنبه در جریان بازدید خبرنگاران از بیمارستان تازه تاسیس شهید رحیمی خرم آباد افزود: این مطالبات شامل 110 میلیارد ریال بدهی بیمه خدمات درمانی، 58 میلیارد ریال بدهی بیمه تامین اجتماعی و حدود سه میلیارد ریال بدهی دیگر نهادهای بیمه گر استان است.

به گفته وی، در صورت همكاری این سازمان ها برای تامین و پرداخت این مطالبات شرایط لازم برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر دانشگاه در حوزه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح استان فراهم می شود.

شاهرخی با اشاره به اعتبارات سالانه دانشگاه علوم پزشكی لرستان، اظهار داشت: بودجه جاری دانشگاه علوم پزشكی لرستان در سال 90 رشدی 17 درصد نسبت به سال قبل از آن داشت و اعتبارات عمرانی ملی دانشگاه نیز 102 درصد و میزان درآمدهای دانشگاه نیز 21 درصد نسبت به سال 89 افزایش داشته است.

وی درادامه افزود: طرح احداث دانشكده پرستاری الیگودرز با سه هزار و 750 مترمربع مساحت و 58 میلیارد ریال اعتبار با 25 درصد پیشرفت فیزیكی در دست اجراست كه سال گذشته 10 میلیارد ریال برای اجرای این طرح هزینه شده است.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشكی لرستان گفت: احداث سلف سرویس مجتمع پردیس كمالوند با زیر بنای سه هزار و 200 مترمربع و 30 میلیارد ریال اعتبار و 33 درصد پیشرفت فیزیكی از دیگرطرح های عمرانی این دانشگاه است.

وی سالن اجتماعات و كتابخانه مجتمع پردیس كمالوند، ساختمان رادیوتراپی بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد، سالن ورزشی مجتمع پردیس خرم آباد را نیز از دیگر طرح های عمرانی دردست اجرای دانشگاه علوم پزشكی لرستان عنوان كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر