کد خبر: 40672 A

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود

داوراین دیدار در حد لیگ دو هم نبود ویک پنالتی صددر صد ما را نگرفت روحیه پائین بازیکنان دورودی موجب شکست تیم شد.

 خرم آباد-ایلنا:سرمربی تیم فوتبال گهردورود با اشاره به باخت تیم گهر مقابل نماینده شیراز در هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر فوتبال گفت: داوراین دیدار در حد لیگ دو هم نبود ویک پنالتی صددر صد ما را نگرفت روحیه پائین بازیکنان دورودی موجب شکست تیم شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا  از خرم آباد، محمد مایلی‌کهن پس از بازی دو تیم گهر دورود و فجر سپاسی که در ورزشگاه تختی شهرستان دورود برگزار شده و منجر به باخت تیمش شد، گفت: امروز بچه‌های ما بسیار بد بازی کردند و غیبت دو بازیکن گهر یعنی شهرام مهربان (دروازه‌بان) و ساشا کلونیجا در باخت امروز ما بی‌تأثیر نبود.

سرمربی تیم گهر دورود ادامه داد: اتفاقات چند روزه گذشته و تغییر مدیرعامل و رفتن آیت‌الله‌زاده در روحیه تیم گهر دورود بسیار تأثیرگذار بوده است.

مایلی‌کهن خاطرنشان کرد: داوری در این بازی نامتعادل و ضعیف بود و حتی کمک‌داورها با داور هماهنگ نبودند.

وی تصریح کرد: اشتباه داور در یک صحنه مشکوک به پنالتی، موجب عصبانیت بازیکنان ما شد.

مایلی‌کهن افزود: باید از تمام تماشاگران دورودی عذرخواهی کنم، چراکه امروز با این باخت شرمنده این همه ابراز محبت تماشاگران دورودی شدم.

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود عنوان کرد: امیدوارم وضعیت مالکیت گهر سر و سامان بگیرد تا ما بدانیم طرف حسابمان کیست، هرچند آمدن هدایتی قطعی شده، اما باید گفت که بچه‌های گهر تاکنون 30 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند.

لازم به ذکر است در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال تیم‌های گهر دورود و فجر سپاسی شیراز عصر امروز با حضور دو هزار تماشاگر در شهر دورود به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با نتیجه پرگل سه بر صفر بازی را واگذار کرد.

محمد مایلی‎کهن در گفت‎وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایلنالرستان، درباره‌ی داربی 76 که جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود گفت: امیدوارم بازی فردا زیبا از آب درآید و تماشاگران از دیدن یک بازی خوب فارغ از نتیجه لذت ببرند.

وی با بیان این‎که این بازی حساسیت‎های خاص خود را دارد، خطاب به تماشاگران سرخابی گفت: باید از تماشاگران گهر الگو برداری کرده و فرهنگ آنها را در ورزشگاه‎ها ادامه دهند. اگر بازی فردا فحش و توهین نداشته باشد و احترام متقابل باشد، تماشاگران برنده هستند.

مایلی‎کهن در خصوص این‎که برخی کارشناسان و پیشکسوتان معتقدند بازی فردا به نوعی جنگ است،‌ عنوان کرد: به هیچ وجه این موضوع را قبول ندارم فوتبال بازی جوانمردانه است و نباید این حرف‎ها در رسانه‎ها مطرح شود چراکه بازتاب خوبی ندارد.

بازیکن سابق تیم پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: در همه زمان‎ها پول در فوتبال وجود داشته است. زمان ما هم پول بود و قبول ندارم که بعضی‎ها می‎گویند در قدیم پولی نبوده و بدون دریافت حق‎الزحمه بازی می‎کرده‎اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر