کد خبر: 42499 A

مایلی کهن:

آن‌قدر به بازیکنان وعده‌ی روزهای آینده را دادیم که شرمنده‌ آنها شده‌ام و دیگر تحمل این وضعیت را ندارم و مطمئن باشید در صورتی که مشکلات مالی برطرف نشود پس از بازی روز یک شنبه با صبای قم از مربیگری گهر استعفا می دهم.

این روزها حواشی گهر رنگ وروی دیگری به خود گرفته و ظاهراً و آقایان آستین ها را بالا زده و فقط در اندیشه این هستند كه گلیم خود را از آب بیرون بكشند و هیچكس به فكر سروسامان دادن وضعیت تیم نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد محمد مایلی کهن در گفتگو با ایلنا اظهار داشت: آن‌قدر به بازیکنان وعده‌ی روزهای آینده را دادیم که شرمنده‌ی آنها شده‌ام و دیگر تحمل این وضعیت را ندارم و مطمئن باشید درصورتی که مشکلات مالی برطرف نشودپس از بازی روز یک شنبه با صبای قم از مربیگری گهر استعفا می دهم و دیگر در تمرینات حاضر نخواهم شد.

سرمربی گهر دورود گفت: با گذشت ماه‌ها هنوز هم مشکلات شدید مالی ما پابرجاست و بازیکنان ما حتی کفش و البسه‌ی ورزشی مناسب هم ندارند.

سرمربی گهر دورود افزود: کدام مربی دوست ندارد بازیکن خوب جذب کند ولی در نیم فصل آقایان معلوم نبود کجا هستند وبا توجه به بضاعت مالی ضغیف چند بازیکن جوان را گرفتیم وسه بازیکن اسمی ما که به دیگر بازیکنان در تمرینات فخر می فروختند وبازیکنان جوان تیم را قبول نداشتند در نیم فصل دوم اجازه جدایی دادیم،با این وجود نتایج گهر در نیم فصل دوم فوق العاده بوده وبا این بازیکنان جوان کسب این تتایج غیر قابل پیش بینی بود.

وی تصریح کرد: مسولان باشگاه گهر بجای جنگ رسانه ای وکشمکش های مدیریتی به فکر رفع مشکلات مالی بازیکنان باشند و متاسفانه هدایتی بعنوان مالک باشگاه کار خاصی تاکنون انجام نداده است وحتی تیم ما توانایی تهیه آب معدنی برای تمرینات را ندارد.

وی افزود: آقایان بجای مرتفع نمودن مشكلات تازه یادشان آمده تا توپ را در زمین یكدیگر پاسكاری كنند و در رسانه ها و در بایگانی های اسناد و مدارك و ازدور و نزدیك به شدت در حل جمع آوری اسناد و مدارك بر علیه یكدیگر هستند. فارغ از اینكه دود این وقایع به چشم باشگاه و هواداران دل نگران و بی گناه خواهد رفت.

این روزها حواشی گهر رنگ وروی دیگری به خود گرفته و ظاهراً و آقایان آستین ها را بالا زده و فقط در اندیشه این هستند كه گلیم خود را از آب بیرون بكشند و هیچكس به فكر سروسامان دادن وضعیت تیم نیست.

مایلی کهن در ادامه بیان داشت: به بازیکنان جوانم افتخار می کنم وبرای بازگو کردن حقایق از هیچ کس ابایی ندارم امیدوارم مدیران تیم با شنیدن مظلومیت بازیکنان گهر مارا یاری دهند.

وی تصریح کرد: وقتی آقایان تحمل حرف منطقی و حق را ندارند و هیچ امکاناتی هم حتی در حد تیم محلات برای تیم در نظر نمی‌گیرند، دیگر شرایط برای کار کردن بی‌فایده است و من با این اوضاع و احوال نمی‌توانم کاری انجام بدهم. ودیگر نمی مانم وپس از بازی با صبای قم از این تیم خواهم رفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر