کد خبر: 43045 A

مدیر كل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان:

مدیر كل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت:801 خیر مدرسه ساز در امر مدرسه سازی در لرستان فعالیت می كنند.

 مدیر كل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت:801 خیر مدرسه ساز در امر مدرسه سازی در لرستان فعالیت می كنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،حسین اسدی پور ' افزود:این خیران تا كنون بیش از 544 میلیارد ریال برای احداث پروژه های آموزشی كمك كرده اند.

وی اظهار داشت: خیران مدرسه ساز استان لرستان در جشنواره 14 سالجاری بیش از 544 میلیارد ریال برای احداث فضاهای آموزشی به این امركمك كرده اند.

وی با بیان اینكه تعهدات خیرین مدرسه ساز لرستان در اولین جشنواره خیران مدرسه ساز حدود 54 میلیارد ریال بوده است افزود: این میزان در سالجاری به بیش از 544 میلیارد ریال افزایش یافته است.

اسدی پور همچنین با اشاره به تعداد خیران مدرسه ساز این استان گفت: در حال حاضر بیش از 801 خیر مدرسه ساز در استان لرستان در امرمقدس مدرسه سازی فعالیت دارندو از این تعداد خیر حدود 122 نفر زن و 636 نفر نیز مرد هستند.

وی همچنین به پروژه های در دست اجرای خیران مدرسه ساز لرستان اشاره كرد و افزود: در حال حاضر 11 پروژه آموزشی توسط خیرین مدرسه ساز لرستان در دست اجرا است.

مدیركل نوسازی مدارس لرستان با بیان اینكه در قالب این تعداد پروژه 99 كلاس درس به بهره برداری می رسد،افزود: زیربنای پروژه های آموزشی در دست اجرا خیرین مدرسه ساز لرستان بیش از 13 هزار و 359 متر مربع است.

وی اظهار داشت: خیران مدرسه ساز لرستان در سالجاری تعداد16 كلاس درس در قالب پنج پروژه آموزشی ازطرف خیران مدرسه سازبه بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به همكاری خیران مدرسه ساز استان لرستان با بنیاد بركت گفت: همچنین خیران مدرسه ساز لرستان تا كنون با همكاری بنیاد بركت شش پروژه آموزشی را با زیربنای دو هزار مرمربع به بهره برداری رسانده اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر