کد خبر: 43049 A

از طرف سازمان آموزش فنی و حرفه‎ای کشور:

از طرف سازمان آموزش فنی و حرفه‎ای کشور مدیر مجتمع آزاد آموزش کشاورزی هومیان و محقق برجسته لرستانی به عنوان مدیر نمونه کشوری معرفی شد.

از طرف سازمان آموزش فنی و حرفه‎ای کشور، عبدالرضا صیاد منصور محقق برجسته لرستانی و مدیر مجتمع آزاد آموزش کشاورزی هومیان استان لرستان به عنوان مدیر نمونه کشوری در حوزه آموزشی این سازمان معرفی شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،طی مراسمی با حضور کورش پرند معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‎ای کشور، از عبدالرضا صیاد منصور محقق برجسته لرستانی و مدیر مجتمع آزاد آموزش کشاورزی هومیان استان لرستان به عنوان مدیر نمونه کشوری از میان مدیران آموزشگاه‎های آموزش فنی و حرفه‎ای آزاد کشور تقدیر شد.
در متن این لوح تقدیر آمده است: از آنجایی که بر اساس رای کمیته ارزشیابی جشنواره ملی مهارت سال 1390 از میان مدیران آموزشگاه‎های آموزش فنی و حرفه‎ای آزاد کشور به عنوان مدیر نمونه نایل آمده‎اید، به شما تبریک می‎گویم و از تلاش و کوشش صادقانه شما در جهت تحقق اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه‎ای کشور که همان آموزش نیروی انسانی ماهر جهت اشتغال مولد و پایدار است، تقدیر و تشکر می کنم.
بر پایه این گزارش و بنابر گفته‎های عبدالرضا صیادمنصور، مجتمع آزاد آموزش کشاورزی هومیان استان لرستان در زمستان سال 89با هدف ارتقاء سطح اشتغال و انتقال دانش علم کشاورز به سطح مزارع با ایجاد یک آموزشگاه فقط با یک رشته ی پرورش قارچ برای آقایان شروع به کار کرد و در فاصله سه ماه با توجه نوع عملکرد و خروجی آن نظر متولیان اداره کل فنی و حرفه‎ای را جلب کرد تا آموزشگاه به یک مجتمع آموزشی تبدیل شود.
در مدت این دو سال شروع به کار این مجتمع نزدیک به 650نفر کار آموز در ده رشته مختلف آموزش دیده‎اند که منجر به ایجاد 80شغل تولیدی پایدار و 160شغل خدماتی شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر