کد خبر: 446 A

در هفته پنجم لیگ برتر؛

تیم فوتبال گهر زاكرس كه از رقابت های لیگ دسته یك فوتبال كشور به رقابت های لیگ برتر صعود كرده است تیم ذوب آهن اصفهان را مغلوب كرد.

خرم آباد - ایلنا: تیم فوتبال گهر زاكرس كه از رقابت های لیگ دسته یك فوتبال كشور به رقابت های لیگ برتر صعود كرده است تیم ذوب آهن اصفهان را مغلوب كرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد؛ تیم های انتهای جدولی گهر زاگرس و ذوب آهن اصفهان درحالی یكشنبه شب و درورزشگاه انقلاب كرج به دیدار هم رفتند كه هر 2 تیم به هر 3 امتیاز این بازی احتیاج فراوان داشتند تا از انتهای جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قدری فاصله بگیرند اما همانطور كه انتظار می رفت این بازی درنیمه نخست بسیار كم افت و خیر بود و بازیكنان 2 تیم بدون این كه كار خاصی انجام دهند به تساوی بدون گل رضایت دادند و به رختكن رفتند.

شاگردان ˈ مهدی تارتارˈ دراین بازی كه میزبان بودند نیمه دوم را بهتر از رقیب خود شروع كردند و دروازه ذوب آهن را تحت فشار قرار دادند و سرانجام با گلی كه ˈآزمان قاسمیˈ برای این تیم زد از حریف اصفهانی خود پیش افتادند.

بازیكنان تیم گهر كه از رقابت های لیگ دسته یك به لیگ برتر صعود كرده و بدنبال نخستین پیروزی تیمشان در این لیگ بودند درادامه با تغییر آهنگ بازی و در اختیار گرفتن توپ و میدان سعی درحفظ نتیجه داشتند این كار را دربرابر تیم بحران زده ذوب آهن به خوبی انجام داده و دراین بازی با همان یك گل به پیروزی رسیدند.

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان كه درسال های اخیر همیشه جزء مدعیان رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران بوده است در فصل جاری دچار بحران شده و با این شكست و درپایان هفته پنجم این رقابت ها بدون كسب حتی یك امتیاز در انتهای جدول رده بندی این رقابت ها قرار دارد.

رضا كرمانشاهی قضاوت این بازی را برعهده داشت و حسن كامرانی فر و مهدی عالیقدر به عنوان كمك وی را در امر داوری همراهی كردند.

دیدارهای تیم گهر درود زاگرس به دلیل عدم آماده نبودن امكانات سخت افزاری در درود در ورزشگاه انقلاب كرج برگزار می شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر