کد خبر: 46078 A

در هفته نوزدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران صورت گرفت/

در هفته نوزدهم لیگ دسته دوم ایران،تیم دارتاک خرم آباد در ورزشگاه تختی میزبان کاسپین قزوین بودوبا یک گل مغلوب حریف خود شد وبا 14امتیازدر رده دوازدهم گروه دو قرار گرفت.

در هفته نوزدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران،تیم دارتاک خرم آباد در ورزشگاه تختی میزبان کاسپین قزوین بودوبا یک گل مغلوب حریف خود شد وبا 14امتیازدر رده دوازدهم گروه دو قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،در هفته نوزدهم لیگ دسته دوم  ایران،تیم دارتاک خرم آباد در ورزشگاه تختی میزبان کاسپین قزوین بود.در این دیدار دارتاک در غیاب چند بازیکن تاثیر گذار وخوب خود به دلیل محرومیت وسه اخطاره بودن پای به میدان گذاشت.ودر روزی که می توانست با سه امتیاز این دیدار تا حدودی به ماندن در لیگ دسته دوم امیدوار شود.مغلوب تک گل دقیقه 40علی فتحی از راه دورشد. 

در این دیدار دو تیم بیشتر در میانه میدان وجنک های فیزیکی پرداختند.ودو تیم یک بازی سرد وکسل کننده را به نمایش گذاشتندواین تیم قزوینی بودکه روی تیزهوشی بازیکن خود در روزی که مستحق پیروزی نبود به سه امتیاز ارزشمند دست یافت. تا تیره روزی های دارتاک ادمه داشته باشد وبا این وضعیت سقوط دارتاک به لیگ دسته سوم قطعی به نظر می رسد..با کناره گیری داتیس،ونتایج ناامید کننده دارتاک باید یکی از بلیط های سقوط به لیگ دسته سوم را به نام دارتاک رزو کنیم که این مایه شرم ساری برای مسولان استانی خواهد بود که توانایی حمایت از تنها نماینده خرم اباد در لیگ دسته دوم را ندارند.

البته ما کار غیر اخلاقی باشگاه دارتاک در تهمت وافتراءبه دو خبرنگار زحمتکش خرم ابادی رادر یک نشریه خاص وکم مخاطب تایید نمی کنیم وبرای این باشگاه که حرمت خبرنگاران پاک لرستانی را زیر سئوال برده تاسف می خوریم. ولی دارتاک مثل یک کودک سرراهی رها شده وگویی هیچ گوش شنوایی برای شنیدن ناله بازیکنان این تیم شنوا نیست. وگویی همه فوتبال لرستان در گهر خلاصه می شود که متاسفانه این تیم هم وضعیت مناسبی در لیگ برتر ندارد.

اسامی دارتاک خرم آباد:محمد شکری،مجید یاری زاده،امین بیرانوند،مصطفی ندری،(احسان ویسکرمی)،مسلم پروانه پور،حامد شعبانی،مهدی نیک نژاد،فخرالدین بهاروند(مصطفی رازانی)،رحیم نوری زاده،هبت بیرانوند(امین حسنوند)،مهدی عبدی مربی:اکبر حسنوند سرپرست مهندس جافر دولتشاهی

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر