کد خبر: 463 A

امام جمعه خرم‌آباد از ورزشكاران لرستانی شركت كننده در مسابقات پارالمپیك 2012 لندن خواست تا با تكیه بر قدرت لایزال الهی و روحیه‌ای مضاعف در مسابقات شركت كرده و برای كشورمان افتخارآفرینی كنند.

خرم آباد - ایلنا: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد از ورزشكاران لرستانی شركت كننده در مسابقات پارالمپیك 2012 لندن خواست تا با تكیه بر قدرت لایزال الهی و روحیه‌ای مضاعف در مسابقات شركت كرده و برای كشورمان افتخارآفرینی كنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حجت‌الاسلام سیداحمد میرعمادی در دیدار با 5 نماینده لرستانی كاروان ورزشی كشورمان كه به مسابقات پارالمپیك اعزام می‌شوند، گفت: ورزشكاران لرستانی با غیرت مثال‌زدنی این توانایی را دارند كه همچون گذشته برای استان و كشورمان افتخار كسب كنند.

وی افزود: شما باید با اقتدا مولای متقیان حضرت علی(ع) و ائمه اطهار، علاوه بر كسب افتخار، جنبه‌های پهلوانی و جوانمردی را نیز در رقابت‌ها مد نظر داشته باشید.

همچنین معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان نیز در مراسم بدرقه قهرمانان لرستانی كه در استانداری برگزار شد، گفت: موفقیت‌های بزرگ و مستمر ورزشكاران جوان و نوجوان ایرانی در رقابت‌های مهم و جهانی، میادین ورزشی را نیز به عرصه‌ای برای افتخارآفرینی و بروز توانمندهای ایران اسلامی در سطح جهان مبدل كرده است.

حسن شریعت‌نژاد افزود: ایران اسلامی همواره از وجود جوانان و نوجوانان برومند و متعهدی برخوردار بوده كه با اعتماد به نفس و اتكا به خداوند در میادین مهم ورزشی در سطح جهانی و بین‌المللی برای كشور افتخار، عزت و احترام به ارمغان آورده‌اند.

وی اظهار داشت: موفقیت‌ها و افتخارات كسب شده توسط جوانان ورزشكار در میادین جهانی و بین‌المللی نشان از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و مایه فخر و مباهات ملت ایران است.

معاون سیاسی استاندار لرستان اظهار داشت ورزشكاران جانباز و معلول نیز با منزلت و جایگاه خاصی كه در میان مردم دارند، از ظرفیت های ویژه‌ای در مسابقات ورزشی برخوردار هستند و این عزیزان به رغم برخی محدودیت‌های جسمی، با امید و روحیه‌ای مضاعف، حریفان خود را شكست می‌دهند.

سید حمید الیاسی رییس هیأت ورزشی جانبازان و معلولین لرستان نیز دراین مراسم گفت: معلولین و جانبازان ورزشكار استان لرستان سال گذشته 12 نشان از رقابت‌های مختلف بین‌المللی كسب كردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر