کد خبر: 57927 A

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان:

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت:: با توجه به اطلاع رسانی صورت گرفته تاکنون بیش از یکهزار نفر در سایت اینترنتی هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر نام نویسی کرده اند.

  مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت:: با توجه به اطلاع رسانی صورت گرفته تاکنون بیش از یکهزار نفر در سایت اینترنتی هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر نام نویسی کرده ا

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، ˈ حامد ویسکرمیˈ در شورای اداری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: کاربرگ های شرکت در جشنواره کارآفرینان برتر در سامانه مذکور درج و در اختیار کارآفرینان قرار داده شده است.

وی اظهار داشت: ثبت نام از کارآفرینان تا 14 فروردین ماه سال 92 ادامه دارد و کلیه کارآفرینان می توانند از طریق سایت اینترنتی www.karafarinanebartar.irثبت نام نمایند.

ویس کرمی اظهار داشت:نفرات برتر جشنواره استانی جهت شرکت در جشنواره ملی کارآفرینان که همزمان با روز ملی کارآفرینی برگزار خواهد شد معرفی خواهند شد.

وی گفت: هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان لرستان متشکل از سه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات، علمی و اجرایی و با همکاری کلیه دستگاههای اجرایی در استان برگزار می شود

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر