کد خبر: 63272 A

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان:

خوشبختانه لرستان در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی جایگاه خوبی در کشور داراست وامیدواریم با رفع مشکلات باشگاهداری وکمک بخش خصوصی ورزش لرستان در سال 92بتواند کارنامه موفقی داشته باشد.

خوشبختانه لرستان در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی جایگاه خوبی در کشور داراست وامیدواریم با رفع مشکلات باشگاهداری وکمک بخش خصوصی ورزش لرستان در سال 92بتواند کارنامه موفقی داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگارایلنا، با اشاره به پیشرفت ورزش لرستان در ابعاد قهرمانی و همگانی استان گفت: خوشبختانه لرستان در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی جایگاه خوبی در کشور داراست وامیدواریم با رفع مشکلات باشگاهداری وکمک بخش خصوصی ورزش لرستان در سال 92بتواند کارنامه موفقی داشته باشد.
رضا محمدی‎اصل در ادامه با اشاره به این‎که در سال 92 رؤسای هیأت‌های ورزشی باید تعامل نزدیکی با فدراسیون‌ها داشتند باشند، خاطرنشان کرد: رئیس و نواب رئیس با ایجاد روابط نزدیک‌تر با رؤسای فدراسیون و تقاضای میزبانی مسابقات سطوح مختلف بودجه مناسبی را برای هیأت‌ها جذب کنند تا بتوانند امسال با حضور پررنگ و قدرتمندتری در رقابت‌های منطقه‌ای و کشوری حضور داشته باشند.
وی با بیان این‎که در خرداد ماه جاری به دلیل برگزاری انتخابات مدارس زودتر از موعد تعطیل خواهند شد، گفت: هیأت‌ها با تصویب تقویم ورزشی امسال برنامه‌ریزی ایجاد و برگزاری مدارس ورزشی رشته‌های مختلف را در دستور کار داشته باشند تا تابستان 92 از نظر کمی نونهالان، نوجوانان و جوانان بیشتری را به ورزش جذب کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی گفت: امسال سال بسیار حساسی برای کشور محسوب می شود و در عرصه ورزش باید تلاش هیأت‎ها بر این باشد که با صرفه‎جویی و هزینه کمتر نسبت به سال گذشته بیشترین بهره‎وری و نتایج را بدست آورند.
محمدی‎اصل اضافه کرد: از امروز همه آحاد کشور باید بسیج شویم تا در انتخابات ریاست جمهوری به فرموده مقام معظم رهبری حماسه بزرگ سیاسی خلق نماییم و ورزشکاران در خلق این حماسه نقش ویژه‎ای را ایفا می کنند.
وی در خصوص برنامه‎های سال 92 ورزش استان، اظهار کرد: با توجه به رشد فضاهای ورزشی استان در دو دولت نهم و دهم امسال به دنبال میزبانی مسابقات فراملی و بین‎المللی خواهیم بود و در سایر ابعاد نیز با جدیت ورود پیدا خواهیم کرد.
محمدی‎اصل ادامه داد: سال گذشته در بحث زیر ساخت‎های ورزشی چندین مجموعه بزرگ ورزشی در استان به بهره‎برداری رسید و امسال نیز مجموعه‎های دیگری را در دست اجرا خواهیم داشت و سالن‎های در دست ساخت برخی هیأت‎ها از جمله جودو، تکوندو و اسکواش را به بهره‎برداری خواهیم رساند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان خطاب به روسای هیأت‎های ورزشی گفت: کاردر سال 92 بسیار مشکل‎تر از سال 91 خواهد بود و مدیرانی موفق هستند که قدرت ریسک پذیری و جذب منابع داشته باشند و امسال نیز به هیأت‎های فعال بودجه بیشتری بودجه اختصاص می‎یابد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی لرستان نگاه ویژه‎ای به رشته‎هایی همچون رزمی، جودو، کشتی، گلف، هاکی، فوتبال و والیبال داریم و امید می‎رود کارها خوبی در این زمینه صورت بگیرد و بتوانیم امسال در میادین مختلف موفق ظاهر شویم.
محمدی‎اصل همچنین با ابراز خرسندی از تشکیل انجمن ورزشی نویسان استان تصریح کرد: لرستان با کمک تحلیل‎ها، گزارش‎های فنی، انتقادهای منصفانه و سازنده خبرنگاران ورزشی‎نویس توانسته جایگاه مطلوبی در کشور داشته باشد و امروزه ورزشی نویسان لرستانی نقش و جایگاه مؤثری در پیشرفت ورزش داشته و دارند و حضور تیم‎های مختلف ورزشی در لیگ‎های سطوح کشوری باعث شد این عملکرد بهتر و بیشتر از قبل باشد.
وی افزود: لرستان جزو معدود استان‎های کشور محسوب می‎شود که خبرنگاران ورزشی بسیار قوی در آن فعالیت می‎کنند و اداره کل ورزش و جوانان استان نیز همواره نگاه حمایتی از رسانه‎ها و مطبوعات را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر