کد خبر: 63287 A

با حضور اعضای هیات مدیره و امور استان‌های بانك ملی ایران، مراسم تودیع و معارفه مدیران اداره امور شعب لرستان معرفی شد.

 با حضور اعضای هیات مدیره و امور استان‌های بانك ملی ایران، مراسم تودیع و معارفه مدیران اداره امور شعب لرستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم اّباد، در این مراسم كه درسالن همایش‌های سرپرستی امور شعب لرستان برگزار شد، عضو هیات مدیره بانك ملی ایران اظهار داشت: سال گذشته یکی از سال‌های حماسی و ماندگار برای بانک ملی ایران بود زیرا سرمایه بانک‌ملی به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش یافت به طوری که در بین سیستم بانکی کشور و بانک‌های جهان اسلام، رتبه اول را کسب کرد.خسرو خواجه‌حسنی با اشاره به تأکیدات مدیرعامل بر الکترونیکی کردن خدمات و بهره‌وری مطلوب از خدمات ارائه شده و برنامه‌ریزی دقیق در سیستم بانك‌ملی، افزود: نیروی کار دانش‌محور با داشتن برنامه‌ریزی صحیح می‌تواند موجبات پیش‌رفت یک سازمان را رقم بزند.

وی تصریح كرد: یک مدیر توانمند می‌تواند با استفاده از تجارب گذشتگان، استفاده از توانمندی‌های مجموعه همکارانش، شایسته‌سالاری، جانشین‌پروری و تصمیم‌گیری درست، به اهداف تعیین شده دست یابد.

در ادامه مراسم، مدیر امور استان‌های بانك ملی ایران نیز به ایراد سخن پرداخت و گفت: همان طوری که مقام معظم رهبری سال 1392 را سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام‌گذاری کردند، مدیرعامل بانك‌ملی ایران نیز در سال جاری بر حماسه اقتصادی و بهره‌وری برای بانک ملی ایران تاکید داشته است.

سید كمال‌الدین محمدی افزود: بر این اساس، نگاه ما به بهره‌وری، افزایش سود و کاهش هزینه و وصول مطالبات معوق، می‌تواند مطلوب‌ترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

در پایان، ضمن تقدیر از زحمات حجت‌الله نظری كه از 13 اردیبهشت 1389 عهده‌دار این سمت بود و بازنشست شد، غلام‌رضا ساکی به عنوان مدیر جدید اداره امور شعب استان لرستان منصوب شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر