کد خبر: 63299 A

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی

استان لرستان در سایه تلاش و پیگیری های مستمر و هدفمند مدیریت اجرایی در زمینه جذب اعتبارات عمرانی به عنوان دومین استان برتر کشور معرفی شده است.

 استان لرستان در سایه تلاش و پیگیری های مستمر و هدفمند مدیریت اجرایی در زمینه جذب اعتبارات عمرانی به عنوان دومین استان برتر کشور معرفی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم اّباد، ˈایرج عبدیˈ روز چهارشنبه درجمع خبرنگاران افزود: استان لرستان در سال گذشته موفق به جذب کامل و 100 درصدی میزان اعتبارات عمرانی استانی به عنوان یک موفقیت بزرگ شد.

وی اظهار داشت: میزان اعتبار عمرانی استانی لرستان در سال گذشته حدود دو هزار و 700 میلیارد ریال بود که به طور کامل جذب شد.

عبدی تصریح کرد: همچنین لرستان در زمینه جذب اعتبارات ملی عمرانی نیز به عنوان سومین استان برتر کشور معرفی شده است.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات عمرانی و خدمانی موثر اجرا شده در استان، گفت: این اقدامات موجب شده استان لرستان با روندی شتابان در راستای دستیابی به رشد و توسعه متوازن حرکت کند.

به گفته عبدی، دراین ارتباط باید به اقدامات مفید انجام شده در حوزه کشاورزی اشاره کرد که سال قبل دو هزار میلیارد ریال تسهیلات با سود هفت و هشت درصد به متقاضیان طرح های توسعه کشاورزی لرستان پرداخت شد.

وی افزود: همچنین در بخش مرغداری های نیز شاهد اقدامات موثری هستیم به نحوی که با افزایش ظرفیت تولید مرغ، علاوه بر تامین مصرف موردنیاز استان، مازاد آن به خارج از استان صادر می شود.

وی با اشاره به اینکه تکمیل پروژه کاکارضا نیز از دیگر اقدامات عمرانی مهم مدیریت ارشد اجرایی لرستان است، افزود: دراین زمینه باید با انتشار اوراق مشارکت، زمینه برای تامین و جذب اعتبارات موردنیاز این طرح مهم عمرانی را فراهم کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر