کد خبر: 68481 A

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان

طرح‌ها در حال شناسایی و معرفی به بانک كشاورزی است و توزیع شهرستانی اعتبارات نیز انجام شده است.

ایلنا:20 میلیارد تومان به طرح‌های توسعه بخش كشاورزی استان لرستان اختصاص یافت.

اسحاق طاهری مقدم، رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان لرستان،با اعلام اینکه بانک عامل در این زمینه، بانک کشاورزی است افزود: طرح ها در حال شناسایی و معرفی به بانک است و توزیع شهرستانی اعتبارات نیز انجام شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با اعلام این خبر به ایلنا گفت: براساس پیگیری‌های به‌عمل آمده مبلغ 20  میلیارد تومان اعتبار از محل طرح توسعه بخش کشاورزی با نرخ 7 درصد جهت احداث و راه اندازی طرح های آب و خاک از قبیل برقی کردن و تجهیز كردن چاه‌های عمیق و نیمه عمیق کشاورزی، احداث استخر، انتقال آب، لایروبی قنات و چشمه ها به استان لرستان تخصیص داده شده است.
اسحاق طاهری مقدم با اعلام اینکه بانک عامل در این زمینه بانک کشاورزی است افزود: طرح ها در حال شناسایی و معرفی به بانک است و توزیع شهرستانی اعتبارات نیز انجام شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی یادآور شدند میزان اعتبارات تخصیصی به استان در سال‌های 1390 و 91 بالغ بر 267 میلیارد تومان بوده که در این راستا برای 3531 نفر ایجاد شغل شده و در مجموع تاکنون نیز 1375 طرح به بهره برداری رسیده و مقدار 18671 تن به تولیدات استان اضافه شده است.
           

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر