کد خبر: 75341 A

فرمانده انتظامی استان لرستان؛

فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگری یک آدم ربا در کمتر از چهار ساعت در شهرستان بروجرد خبر داد.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگری یک آدم ربا در کمتر از چهار ساعت در شهرستان بروجرد خبر داد.

سردار کاظم علیزاده در گفتگو با خبرنگارایلنا در خرم آباد در این رابطه گفت: در پی مراجعه یک شهروند دورودی در بعد از ظهر روز گذشته و اعلام اینکه چند نفر با یک دستگاه پراید، اقدام به ربایش برادرش کرده اند، بلافاصله پیگری موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا با تشکیل گروه‌های ویژه و مجرب از ماموران انتظامی بروجرد و اعلام موضوع به همه گشت‌های سطح شهر، یک گروه از ماموران آگاهی این شهرستان، محل اختفاء آدم ربایان را شناسایی کرد.
فرمانده انتظامی استان لرستان ادامه داد: ماموران این فرماندهی در یک عملیات غافلگیرانه و موفقیت آمیز با هماهنگی مقام قضایی در کمتر از چهار ساعت یکی از متهمان را در مخفیگاهش در یک بیشه دستگیر و فرد ربوده شده را با سلامتی کامل آزاد کردند.
سردار علیزاده با بیان اینکه متهم دستگیر شده، انگیزه آدم ربایی را اختلاف مالی و اخاذی مبلغ 60 میلیون تومان اعلام کرده است، گفت: دیگر همدستان وی نیز شناسایی شده‌اند و تلاش گروه‌های پلیس آگاهی برای دستگیری آنان ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده، عامل اصلی ربایش است، تصریح کرد: افراد متواری بنابر درخواست متهم دستگیر شده به عنوان شرخر با وی همکاری کرده که در نظر بوده مبلغی بابت حق الزحمه توسط متهم به آنان پرداخت شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر