کد خبر: 75769 A

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 550 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تجهیز بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد با 256 تخت بستری هزینه شده است.

ایلنا-لرستان: رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 550 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تجهیز بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد با 256 تخت بستری هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، اردشیر شیخ آزادی در جمع خبرنگاران گفت:بیمارستان شهید رحیمی یکی از طرح‌های و پروژه های ارزشمند استان است که در قالب طرح‌های مهرماندگار اجرایی شده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی ساخت بیمارستان از سال 82 آغاز شده، اظهار داشت: برای ساختمان سازی این مجموعه 300 میلیارد ریال اعتبار توسط وزارت راه و شهرسازی هزینه شده و سال گذشته برای تجهیز به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی لرستان تحویل داده شده است.

وی تصریح کرد: در همین ارتباط 250 میلیارد ریال نیز صرف تجهیز و تامین امکانات و دستگاه‌های پزشکی و درمانی این مرکز شده است.

وی افزود: این بیمارستان که امروز با حضور رییس جمهوری به بهره برداری رسید، در هفت طبقه با 26 هزار و 500 مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت 24 هزار و 300 مترمربع احداث شده است.

شیخ آزادی گفت: این بیمارستان دارای بخش‌های مختلف آی سی یو، سی سی یو، قلب، داخلی، جراحی، زنان و زایمان، اطفال و نوزادان، اورژانس و درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر