کد خبر: 75770 A

استاندار لرستان در گفتگو با ایلنا:

در مجموع برای اجرای پروژه های مهر ماندگار لرستان بیش از 37 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و این پروژه ها در حال حاضر بیش 63 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

ایلنا-لرستان: استاندار لرستان گفت: در مجموع برای اجرای پروژه های مهر ماندگار لرستان بیش از 37 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و این پروژه‌ها در حال حاضر بیش 63 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حبیب الله دهمرده در حاشیه کلنگ زنی و افتتاح برخی پروژه های مهر ماندگار استان لرستان در گفتگو با ایلنا اظهار داشت: در مجموع 50 پروژه استان لرستان جزء لیست پروژه های مهر ماندگار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه برای اجرای پروژه های مهر ماندگار لرستان از همه ظرفیت‌ها استفاده شده، بیان داشت: ما علاقمند هستیم که این پروژه‌ها طی دولت دهم به بهره برداری برسند و در این راستا تمام تلاش خود را به خرج خواهیم داد.

استاندار لرستان یادآور شد: در مجموع برای اجرای پروژه های مهر ماندگار لرستان بیش از 37 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و این پروژه‌ها در حال حاضر بیش 63 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

دهمرده با اشاره به افتتاح بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد اظهار داشت: این بیمارستان 250 تختخوابی یکی از بزرگ‌ترین پروژه های حوزه سلامت استان محسوب می‌شود که موجب رفع مشکلات کمبود فضای درمانی استان خواهد شد.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی سد معشوره در استان بیان داشت: پروژه سد معشوره لرستان در تاریخ سد سازی این استان بی نظیر است به طوریکه میزان ذخیره آب در سد معشوره بیش از سه برابر ظرفیت ذخیره آب دیگر سدهای در حال ساخت استان لرستان است.

استاندار لرستان با اشاره به قابلیت‌های سد معشوره، یادآور شد: در صورت بهره برداری این پروژه تحول چشمگیری در حوزه آب و خاک لرستان به وقوع خواهد پیوست.

دهمرده همچنین به آبگیری دو سد مروک و ایوشان را از دیگر پروژه های افتتاح شده توسط رئیس جمهوری عنوان کرد و بیان داشت: همچنین چندین پروژه مهم در حوزه راه سازی لرستان به بهره برداری می‌رسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر