کد خبر: 75771 A

شهردار خرم آباد از افتتاح پنج بوستان محله‌ای در این شهر خبر داد. در مراسمی با حضور شهردار مرکز لرستان و دیگر مسئولان شهرداری و شورای شهر خرم آباد، کلنگ احداث ساختمان شهرداری منطقه 3 خرم آباد به زمین زده شد.

ایلنا: شهردار خرم آباد از افتتاح پنج بوستان محله‌ای در این شهر خبر داد. در مراسمی با حضور شهردار مرکز لرستان و دیگر مسئولان شهرداری و شورای شهر خرم آباد، کلنگ احداث ساختمان شهرداری منطقه 3 خرم آباد به زمین زده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،شهردار خرم آباد در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: با توجه به نیاز شهرداری منطقه سه خرم آباد به احداث فضای اداری لازم، اجرای این پروژه در دستور کار قرار گرفت.

هرمز نصیری ادامه داد: ساختمان شهرداری منطقه 3 خرم آباد در زمینی به مساحت دو هزار و 700 متر مربع و با زیربنای دو هزار و 550 مترمربع احداث می شود.

وی یادآور شد: برای اجرای فاز نخست این پروژه عمرانی، اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان از محل اعتبارات جاری شهرداری خرم آباد پیش بینی شده است.

شهردار مرکز لرستان یادآور شد: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز، ظرف مدت زمان دو سال، ساختمان شهرداری منطقه 3 خرم آباد به بهره برداری می رسد.
هرمز نصیری  اظهار داشت: پنج بوستان محله ای به مساحت دو هکتار در مناطق مختلف شهر خرم آباد افتتاح شد.

وی به توزیع این بوستان‌ها در مناطق مختلف شهر خرم آباد اشاره کرد و بیان داشت: این بوستان‌های محله ای در مناطق فاز یک ارتش، قاضی آباد، گلدشت شرقی، جنب کارخانه آراد و خیرآباد احداث شده اند.

شهردار مرکز لرستان افزود: بوستان‌های به بهره برداری رسیده با نام سروستان، ایثار، تمدن، پروین و زیتون به مجموعه فضای سبز شهر خرم آباد اضافه شدند.
نصیری اعتبار صرف شده برای افتتاح این بوستانهای محله ای را 460 میلیون تومان عنوان کرد.        

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر