کد خبر: 75772 A

در حاشیه حضور احمدی نژاد در لرستان:

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار بود در حضور رئیس جمهور به بیان مشکلات لرستان بپردازیم ولی متاسفانه ایشان اجازه ندادند.

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار بود در حضور رئیس جمهور به بیان مشکلات لرستان بپردازیم ولی متاسفانه ایشان اجازه ندادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،قائد رحمت، نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی، در حاشیه سخنرانی احمدی نژاد در جمع مدیران کل ادارات لرستان و اصحاب رسانه به خبرنگار ایلنا گفت: قرار بود در این جلسه، نمایندگان مجلس به بیان مشکلات لرستان بپردازند. ولی متاسفانه رئیس جمهور اجازه ندادند.

قائد رحمت در ادامه گفت: مشکلات لرستان، بیشتر از این حرف‌هاست که آقای استاندار و مسئولین می‌گویند.

وی افزود: سفره ها و دست‌های مردم خالی است و مردم لرستان در شرایط سختی به سر می‌برند.

قائد رحمت اظهار داشت: مطمئن باشید اگر فرصت می شد، مطابق همان نطقی که خطاب به آقای رئیس جمهور کردیم. همین جا حضوری، مشکلات را مطرح می کردیم. اما متاسفانه این توفیق حاصل نشد.

وی تصریح کرد: مردم در این مجلس حضور ندارند. اما زبان نمایندگان آنها باید باز باشد و در هر مجلسی که حضور داشته باشند باید صحبت کنند و مشکلات مردم در یک نظام دموکراسی فعال و پویا باید مطرح شود.

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر چگونگی بیان مشکلات به رئیس جمهور گفت: ما پیشنهادی را آماده کرده بودیم، مکاتبه کردیم و نامه‌نگاری هم كردیم اما بهتر بود شفاف صحبت می کردیم.

قائد رحمت در ادامه گفت: من از آقای رئیس جمهور، تقاضای یک فرصت داشتم ولی متاسفانه ایشان اجازه ندادند.

وی در پایان گفت: به امید روزی که زبان نمایندگان كه سخنگوی مردم هستند، در تمام جلسات باز باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر