کد خبر: 802 A

حجت‌الاسلام میرعمادی:

حجت‌الاسلام میرعمادی، نماینده ولی فقیه در استان گفت: جوانان و نوجوانان ورزشکار باید در تمامی عرصه‌ها برای دیگر جوانان و نوجوانان الگو و نمونه باشند.

خرم آباد - ایلنا: حجت‌الاسلام والمسلمین میرعمادی، نماینده ولی فقیه در استان گفت: جوانان و نوجوانان ورزشکار باید در تمامی عرصه‌ها برای دیگر جوانان و نوجوانان الگو و نمونه باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در محفل انس با قرآن که با حضور جمعی از جوانان ورزشکار و به همت ادارات کل ورزش و جوانان استان با همكاری تبلیغات اسلامی برگزار شد با بیان این که قرآن پاک‌ترین کتاب هستی تاثیر گذار بر قلب انسان است افزود: ما باید مسیر تلاوت قرآن کریم که همان زبان است را از هرگونه گناه و غیبت پاک کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اهمیت انس با قرآن گفت: ما باید تا می‌توانیم با قرآن کریم انس بگیریم چرا که این کتاب آسمانی برای تعالی روح و جسم انسان بهترین وسیله است.

نیکوخصال، مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل گفت: 4 ورزشکار لرستانی دوم شهریورماه برای شرکت در رقابت‌های جودو و دو و میدانی مسابقات پارا المپیک 2012 به لندن اعزام می‌شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر