کد خبر: 80516 A

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی:

وحدت و همدلی اصولگرایان می‌تواند پیروزی آن‌ها را در مرحله اول رقم بزند و در آینده نیز دغدغه‌ای برای کشور نداشته باشیم.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وحدت و همدلی اصولگرایان می‌تواند پیروزی آن‌ها را در مرحله اول رقم بزند و در آینده نیز دغدغه‌ای برای کشور نداشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،ابراهیم آقامحمدی  گفت: انتخابات ریاست جمهوری مهمترین مسئله در سرنوشت یک ملت است.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ در این طول عمر با برکت انقلاب اسلامی هر کدام از رؤساهای رئیس جمهوری که ضعف‌هایی داشته‌ است ملت پشت سر رهبری این ضعف‌ها را برطرف کرده است.

آقامحمدی گفت: امروز باید بدانیم که چه کسی باید رئیس جمهور این مملکت شود تا خواست اراده اسلامی امام و حفاظت از میراث گرانبهای امام راحل را دنبال کند.

وی افزود: کسی باید رئیس جمهور شود که پیروی از رهبری و شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهد و در این برهه از زمان وظیفه اصولگرایان بسیار سنگین است.

آقامحمدی گفت: کاندیداهای اصولگرا باید سعی کنند که به اجماعی برسند تا در مرحله اول انتخابات پیروز میدان شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کاندیداهای اصولگرا باید بررسی کنند و احساس کنند که چه کسی در میان مردم رأی بیشتری دارد و رمز پیروزی آن بیشتر است و آن فرد را انتخاب کنند.

وی یادآور شد: در این مسئله باید هرچه سریعتر اصولگرایان ائتلاف کند و با تدبیر و درایت یکی از آن‌ها در میدان انتخابات بماند تا پیروز میدان شود و نظام همچنان با شادابی پیش رود.

آقامحمدی گفت: جریان اصولگرا باید تا زمان باقی است همین امروز و امشب روی یک نفر اجماع کنند و به ستادهای دوستان خود اعلام کنند که این شخص منتخب اصولگرایان است.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وحدت و همدلی اصولگرایان می‌تواند پیروزی آن‌ها را در مرحله اول رقم بزند و در آینده نیز دغدغه‌ای برای کشور نداشته باشیم.

آقامحمدی گفت: به نظر من در دور اول جریان اصولگرا پیروز میدان می‌شود.   

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات ریاست جمهوری با اجماع عمومی اراده ملی مردم فردی را برای چهار سال سکاندار اجرایی مملکت انتخاب می‌کنند.

وی افزود: این فرد هم مدیر اجرایی ارشد، هم نماد اقتدار ملت در برخورد با رویدادهای بین‌المللی با سایر دولت‌های جهان است.

آقامحمدی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور در هر کشور نماد ارزش‌های حاکم در آن کشور است و رئیس جمهور در ایران اسلامی نماد تجلی اراده مردم و خواست خود مردم است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در طول این 34 سال با فرهنگ و اصول دینی و ساخت و آبادانی کشور پیش رفته و رویدادهای بین‌المللی را یکی پس از دیگری به خوبی انجام داده است.
        

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر