کد خبر: 83066 A

نماینده مردم کوهدشت در مجلس:

آقای روحانی به دنبال تشکیل دولتی فراجناحی است، دولتی که مطلقا از یک گروه و جناح خاصی نیست بلکه از تفکرات سیاسی مختلف تشکیل شده است.

ایلنا: نماینده مردم کوهدشت با بیان اینكه دولت آینده شاهد حضور اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و سایر تفکرات و عقاید دیگر خواهد بود، اظهار کرد: رییس‌جمهور منتخب به دنبال تشکیل دولتی فراجناحی است.  

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، الهیار ملکشاهی، در پیش‌بینی ترکیب هیات دولت آینده، گفت: قطعا پیشنهاد ترکیب آن به عهده رییس‌جمهور است اما طبق آنچه تا به حال آقای روحانی بیان کرده، ایشان به دنبال تشکیل دولتی فراجناحی است، دولتی که مطلقا از یک گروه و جناح خاصی نیست بلکه از تفکرات سیاسی مختلف تشکیل شده است.
رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه می‌توان در دولت آینده شاهد حضور اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و سایر تفکرات و عقاید دیگر بود، اظهار کرد: رییس‌جمهور منتخب به دنبال تشکیل دولتی فراجناحی است.
نماینده مردم کوهدشت در مجلس ادامه داد: ان‌شاءالله دولتی با وزرای کاردان و شایسته تشکیل شود که بتواند مشکلات مردم و کشور را به خوبی حل کند؛ عمده مشکلات فعلی مردم مسائل معیشتی و اقتصادی است که باید به خوبی کنترل شود.
وی خاطرنشان کرد: بنابراین می‌توانیم شاهد حضور اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و سایر تفکرات و عقاید دیگر در دولت ایشان باشیم که قطعا این دولت می‌تواند دولتی متفاوت با سایر دولت‌های تشکیل شده پس از انقلاب اسلامی باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر