کد خبر: 84830 A

رئیس هیأت ژیمناستیک لرستان:

فدراسیون ژیمناستیک از برگزاری اردوی تیم‎ملی ژیمناستیک نوجوانان(شاخصین) که در خرم‎آباد برگزار شد، اظهار رضایت کرد.

ایلنا: فدراسیون ژیمناستیک از برگزاری اردوی تیم‎ملی ژیمناستیک نوجوانان(شاخصین) که در خرم‎آباد برگزار شد، اظهار رضایت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حمزه امین‎منش در جمع خبرنگاران، گفت: این اردو که به مدت 5 روز برپا بود، به پایان رسید و گنادی کوتلنیکوف سرمربی اوکراینی تیم‎ملی از امکانات خانه ژیمناستیک خرم‎آباد و شرایط اردو راضی بود.
وی با اشاره به این‎که در دو روز اول از همه ژیمناست‎های حاضر در اردو که شاخصین کشور بودند، تست گرفته شد، تصریح کرد: پس از پایان تست‎گیری، 14 ژیمناست رضایت کادرفنی را جلب کردند و در اردو ماندند.
امین‎منش، ادامه داد: رضا بهلولی‎زاده و محمدرضا خسرونژاد(توابع تهران)، سید رضا میرمحمدی، سید سامان صادقی و ابوالفضل دلاور(مازندران)، سید محمد شفیعی و محمدرضا وطن‎دوست(تهران)، مهدی الفتی و محمد غراوی(گلستان)، مجتبی زابلی(یزد)، شهاب و مهران بیرانوند، مهرداد دولتشا و مصطفی امین‎منش(لرستان) جواز حضور در تیم‎ملی نوجوانان را کسب کردند.
رئیس هیأت ژیمناستیک لرستان با اشاره به حضور 5 مربی در این اردو، یادآور شد: مسعود جودی(توابع تهران)، سید حمیدرضا رفعتی(گلستان)، مهدی خناری‎نژاد(مازندران) سید ایمان موسوی و میثم امین‎منش(لرستان) مربیان حاضر در اردو بودند.
وی با ابراز رضایت از برگزاری اردوی تیم‎ملی نوجوانان(شاخصین) در خرم‎آباد، تأکید کرد: این اردو دست‎آوردهای خوبی برای ورزشکاران، مربیان و هیأت ما داشت و نشان دادیم، می‎توانیم اردوهای تیم‎های ملی مختلف را در لرستان برگزار کنیم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
امین‎منش با اشاره به حضور رئیس فدراسیون ژیمناستیک در این اردو، اضافه کرد: آقای درویش‎زاده از امکانات خانه‎ی ژیمناستیک خرم‎آباد و همچنین شرایط اردو رضایت داشت.           

فدراسیون ژیمناستیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر