کد خبر: 86920 A

برگزیدگان هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان لرستان معرفی و تجلیل شدند.

ایلنا: برگزیدگان هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان بر‌تر استان لرستان معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان بر‌تر با حضور قائم مقام امور بین الملل وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان، رئیس اتاق بازرگانی خرم آباد، نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی و کارآفرینان و فعالان اقتصادی استان برگزار و برگزیدگان خود را معرفی کرد.

بر اساس این گزارش، در بخش صنعت، حسین جهانگیری از شرکت داروسازی دکتر جهانگیر با تولید محصولات آرایش و بهداشتی، احمد یارمحمدی از شرکت صبا ظرف آسیا با تولید ظروف تفلون و نچسب، اردشیر دادرس از شرکت البرز گاز با تولید گاز مایع، علی نوایی از گروه صنعتی کیا با تولید کارتن، هواکش خودرو و پلاستیک، کامران سهرابی از شرکت پارسیان زاگرس با تولید تن ماهی و محمدرضا عباس‌پور از شرکت صاپنای دلفان با تولید لوله و اتصالات به عنوان کارآفرین بر‌تر انتخاب شدند.

همچنین در بخش کشاورزی پاپی جمشیدی از شرکت تعاونی ۸۵۱ با تولید مرغ گوشتی و شهاب حاجیوند از شرکت قزل آلای پاچنار به عنوان کارآفرین بر‌تر برگزیده شدند.

در بخش خدمات نیز سعید پنجی از شرکت‌‌ رها سازان رویا با تولید انیمیشن و شهریار می‌ناگر از شرکت ورشو سازی می‌ناگر به عنوان کار آفرینان بر‌تر معرفی شدند.

در این مراسم همچنین از علی کردی به خاطر هفت اختراع ثبت شده در فعالیت‌های نوآورانه به خصوص طراحی و ساخت دستگاه تولید لباس‌های بیمارستانی بدون دوخت و هادی محمودوند به خاطر ۱۰ اختراع ثبت شده نظیر دستگاه استار‌تر ضد سرقت خودرو و تولید پریز هوشمند در جلوگیری از برق گرفتگی، نوسانات برق، محافظ هوشمند به عنوان منتخب بخش ایده‌های بر‌تر معرفی و تجلیل شدند.

در پایان این مراسم از شرکت داروسازی اکسیر، شرکت مرغ مادر دربار، شرکت رازمهر و خانم خدیجه موسوی فعال بخش مشاغل خانگی و احسان عزیزی فعال بخش خدمات رفاهی به عنوان واحدهای فعال استان تجلیل به عمل آمد.

کارآفرینان برتر لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر