کد خبر: 86921 A

رئیس هیأت اسکواش لرستان خبر داد:

رئیس هیأت اسکواش لرستان از حضور تیم تربیت بروجرد در لیگ برتر اسکواش مردان کشور خبر داد.

ایلنا: رئیس هیأت اسکواش لرستان از حضور تیم تربیت بروجرد در لیگ بر‌تر اسکواش مردان کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد محمود داودی‎نژاد در جمع خبرنگاران لرستان، با اعلام این خبر، افزود: فصل گذشته این تیم در لیگ بر‌تر حضور داشت اما مسوولان آن اعلام کردند که نمی‌‎توانند در فصل جاری تیم‎داری کنند و برای این‎که امتیاز لیگ برتری لرستان از دست نرود، قصد داشتیم با نام طلوع ورزش شرکت کنیم اما مدیران تیم تربیت و بیرانوند نماینده بروجرد در مجلس تماس گرفته و اعلام آمادگی کردند در این فصل هم تربیت قصد شرکت در مسابقات را دارد.

وی ادامه داد: مکاتباتی هم با اداره کل ورزش و جوانان برای حمایت از این تیم صورت گرفته و امیدواریم تربیت بتواند همانند سالیان گذشته از اعتبار اسکواش لرستان دفاع کند.

داودی‎نژاد با بیان این‎که دور اول پیکار‌ها در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌‎شود، خاطرنشان کرد: حضور تیم‎های شرکت کننده امروز است و فردا بازی‎‌ها شروع می‌‎شود که نماینده لرستان ۷ دیدار با تیم‎های مازندران-گلستان- تربیت یزد- تهران- گیلان- آران اصفهان و آذربایجان غربی برگزار می‌‎کند.

رئیس هیأت اسکواش لرستان در پایان گفت: با این‎که هیأت مشکلات مالی زیادی دارد و امکانات مطلوبی در استان نداریم اما همواره اسکواش لرستان حرف‎های زیادی در سطح کشور برای گفتن داشته است.

محمود داودی‎نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر