کد خبر: 88573 A

رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد:

در شمارش آرا سه صندوق، تخلفات در تنظیم صورتجلسات صورت گرفته و متخلفان به مقامات قضایی معرفی خواهند شد.

ایلنا: در شمارش آرا سه صندوق، تخلفات در تنظیم صورتجلسات صورت گرفته و متخلفان به مقامات قضایی معرفی خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، ایرج عبدی در جمع خبرنگاران در لرستان افزود: احتمال ابطال این انتخابات وجود ندارد و نتیجه نهایی و قطعی بازشماری آرا طی دو تا سه روز آینده اعلام خواهد شد.
رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: با توجه به اعتراض ۷۰ نفر از نامزدهای این انتخابات، کار بازشماری تمام آرا صندوق‌های این انتخابات شب گذشته به پایان رسیده است.

وی تصریح کرد: بازشماری آرا از سلامت کامل برخوردار بوده و برای این مهم افرادی که کار بازشماری آرا را انجام داده از سایر شهرهای استان به خرم آباد منتقل شده‌اند و هیچگونه شناخت و آشنایی با نامزد‌ها نداشته‌اند.

وی گفت: در شمارش آرا سه صندوق، تخلفات در تنظیم صورتجلسات صورت گرفته و متخلفان به مقامات قضایی معرفی خواهند شد.

عبدی با بیان اینکه در مابقی صندوق‌ها نیز عدم دقت در شمارش موجب ایجاد اختلاف در اعلام آرا نهایی شده افزود: بازشماری با دقت بسیار انجام شده و نتیجه نهایی که اعلام خواهد شد سالم و بدور از هرگونه شبهه و تردید است.

در ادامه ایرج عبدی، گفت: با توجه به حادثه‌خیز بودن استان لرستان، لرستان نیازمند به یک دستگاه بالگرد برای امدادرسانی بوده که با تلاش‌های صورت گرفته توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی، استاندار لرستان و سایر مسئولین، امروز این بالگرد وارد استان لرستان شده است.

وی افزود: این بالگرد می‌تواند در مواقع اضطراری کار امدادرسانی را به مردم عزیز استان لرستان ارائه دهد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر تنها مشکل این بالگرد، تامین آشنایه آن است که برای آشیانه این بالگرد ۴ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

عبدی تصریح کرد: ۲ میلیارد تومان این اعتبار را جمعیت هلال‌احمر تقبل کرده و ۲ میلیارد تومان دیگر علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی قول مساعد داده که آن را تأمین کند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس خاطرنشان کرد: استان لرستان به دلیل کوهستانی بودن، شاهد حوادثی ناگوار در این استان هستیم که تأمین بالگرد، یکی از نیازهای ضروری این استان بوده که امروز با تلاش همه مسئولان محقق شده است.

عبدی تصریح کرد: وجود بالگرد در استان لرستان می‌تواند کارهای خوبی در بحث امدادرسانی، ارزیابی زلزله و... توسط این بالگرد انجام گیرد.

شورای شهر خرم آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر