کد خبر: 88640 A

نماینده دورود و ازنا و عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس:٬

یکی از شعارهای انتخاباتی ما ایجاد 10 هزار فرصت شغلی در منطقه دورود و ازنا بود که با تمام توانمان تلاش خواهیم کرد تا این وعده عملی شود.

ایلنا:  یکی از شعارهای انتخاباتی ما ایجاد 10 هزار فرصت شغلی در منطقه دورود و ازنا بود که با تمام توانمان تلاش خواهیم کرد تا این وعده عملی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، عباس قائدرحمت در آیین افتتاح مرکز آموزش و اشتغال فرش دستباف دورود افزود: یکی از شعارهای انتخاباتی ما ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی در منطقه دورود و ازنا بود که با تمام توانمان تلاش خواهیم کرد تا این وعده عملی شود.

 نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مسوولان باید زمینه کارآفرینی و اشتغال مولد را در سطح شهرستان به نحو شایسته ای فراهم نمایند.

وی اظهار داشت: البته تا همین مدت هم تلاش و فعالیت زیادی برای این منظور انجام گرفته که متاسفانه به دلیل کارشکنی برخی مدیران کشوری و استانی تاکنون به نتیجه مطلوبی دست نیافته‌ایم.

وی در ادامه با اشاره به طرحهای فاز چهارم سیمان دورود، صنعت فولاد دورود و شرکت دارو سازی بایر افلاک ازنا گفت: اگر این تعداد از طرح‌ها هم افتتاح و مورد بهره برداری قرار بگیرند بخش عمده‌ای از مشکلات بیکاری منطقه برطرف خواهد شد.

در این مراسم رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دورود گفت: در حال حاضر دوهزار و ۵۵۰ نفر در تعاونی فرشبافان دورود عضو که یک هزار و ۵۰۰ نفر آن‌ها فعال هستند.

ˈعلیرضا علی پورˈ افزود: یک هزار نفر از اعضای فعال تعاونی فرش بافان دورود تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

وی گفت: براساس پیش بینی‌های صورت گرفته در سالجاری بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر از خواهران در این کارگاه آموزشهای لازم فرش بافی را فرا خواهند گرفت.

نماینده دورود و ازنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر