کد خبر: 90195 A

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان:

به رغم اینکه حدود ۹ تا ۱۰ هزار خودرو و ۵ تا ۶ هزار موتور سیکلت سالیانه در لرستان شماره‌گذاری می‌شود اما آمار تصادفات سیر نزولی داشته و لرستان در مقایسه بامیانگین کشوری مقام خوبی را دارا است.

ایلنا: به رغم اینکه حدود ۹ تا ۱۰ هزار خودرو و ۵ تا ۶ هزار موتور سیکلت سالیانه در لرستان شماره گذاری می‌شود اما آمار تصادفات سیر نزولی داشته و لرستان در مقایسه بامیانگین کشوری مقام خوبی را داراست.

به گزارش خبر نگارایلنا از خرم آباد، سرهنگ پرویز حسینی روز چهار شنبه 26 تیرماه در جمع خبرنگاران افزود: سیر کاهشی تصادفات منجر به فوت از سال ۸۶ تا کنون در استان ادامه داشته است.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: تصادفات منجر به فوت در این استان طی سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته۱۷ درصد کاهش یافته است.

وی اظهار داشت: تصادفات منجر به فوت در سال ۹۰ نسبت به سال ماقبل۴ /۲ درصد و امسال نسبت به سال گذشته ۳ /۱۵ درصد کاهش یافته است.

سرهنگ حسینی افزود: به رغم اینکه حدود ۹ تا ۱۰ هزار خودرو و ۵ تا ۶ هزار موتور سیکلت سالیانه در لرستان شماره گذاری می‌شود اما آمار تصادفات سیر نزولی داشته و لرستان در مقایسه بامیانگین کشوری مقام خوبی را دارا است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی اظهار داشت: در سه ماه نخست امسال تعداد کشته شدگان تصادفات دورن شهری ۱۱ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر