کد خبر: 91936 A

مربی دروازبان‌های سپاهان اصفهان:

مربی کروات تیم سپاهان اصفهان اظهار داشت: سپاهان تیم بزرگی است و دو دروازه‌بان اول این تیم از بهترین‌های کشور هستند و عضو تیم ملی نیز هستند‌.

ایلنا: مربی کروات تیم سپاهان اصفهان اظهار داشت: سپاهان تیم بزرگی است و دو دروازه‌بان اول این تیم از بهترین‌های کشور هستند و عضو تیم ملی نیز هستند‌.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، «تونچی» در مورد درج خبری مبنی بر اختلاف بازیکن لرستانی این تیم با کادر فنی و جدایی‌اش از سپاهان اعلام کرد: محمد محمودند از نظر من از استعدادهای خوب باشگاه است و در تمرینات نیز خیلی خوب ظاهر شده شده ولی از ما نباید انتظار داشته باشید از وی در ترکیب اصلی تیم استفاده کنیم.

وی در ادامه بیان داشت: چند روزی است که محمودوند به مرخصی شخصی رفته و متاسفانه از همین موضوع بعضی رسانه‌های محلی اصفهان سوءاستفاده کردند و اعلام نمودند به دلیل مشکل با من از باشگاه جدا شده است.

تونچی افزود: در جواب به آن‌ها به شما اعلام کنم این بازیکن فردا در تمرینات حاضر می‌شود و هیچ مشکلی با اعضای کادر فنی ندارد.

شایان ذکر است محمد محودوند متولد ۳/۱۱/۶۴ در خرم‌آباد با قد ۲ متر در پست دروازه‌بان سابقه عضویت در تیم‌های جوانان و امید صبا باطری تهران در سال‌های ۸۰الی۸۲، عضویت در تیم بزرگسالان تربیت لرستان در لیگ دسته یک (جام آزادگان) ظرف سال‌های ۸۲ و ۸۳، عضویت در تیم بزرگسالان ذوب‌آهن اصفهان در لیگ بر‌تر (جام خلیج فارس) در سال‌های ۸۴ تا ۸۷ عضویت در تیم بزرگسالان ابومسلم خراسان در لیگ بر‌تر (جام خلیج فارس‌) در سال‌های ۸۸ تا ۸۹ را در کارنامه دارد.

وی سابقه دعوت به اردوی تیم ملی جوانان و امید در سال ۸۲ و عضویت در تیم ملی دانشجویان ایران در سال ۸۶ را نیز در کارنامه دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر