کد خبر: 95467 A

همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار مدیركل ورزش و جوانان استان لرستان از تلاش‌های خبرگزاری ایلنا قدردانی كرد.

ایلنا: همزمان با ۱۷ مرداد روز خبرنگار مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان از تلاش‌های خبرگزاری ایلنا قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، رضا محمدی اصل در حاشیه دیدار از پروژه های در حال تکمیل ورزشگاه تختی خرم آباد گفت: ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران لرستان به خصوص خبرنگاران مرتبت با حوزه ورزش لرستان، خبرگزاری ایلنا در طول فعالیت خود در استان لرستان علاوه بر مطالبه جدی حوزه کار و کارگری در درج اخبار مربوط به حوزه جوانان تلاش کرده تا مطالبات جوان گرایانه داشته است.
وی افزود: خبرگزاری ایلنا یک خبرگزاری بسیار فعال در بحث انعکاس مشکلات جدی در استان است که مسائل مربوط به حوزه‌های مختلف را پیگیری می‌کند و باید از ظرفیت آن رسانه استفاده شود.

گفتنی است رضا محمدی اصل مدیر کل ورزش و جوانان لرستان در پیامی روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرضه اطلاع رسانی تبریک گفت و آورده است: مطمئنا جایگاه خبرنگاران در اطلاع رسانی، تشویق و ترغیب ورزشکاران از اهمیت خاصی برخوردار بوده و توانسته‌اند نقش به سزائی را در راستای سربلندی و نقش آفرینی جامعه ورزش لرستان ایفا نماید.
وی آورده است: فرا رسیدن روز خبرنگار را بر سربازان پیشگام رسانه‌های جمعی، به ویژه پیشگامان دانایی عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات شادباش می‌گویم.
محمدی اصل گفت: یقینا تلاش جمعی همه عزیزان، همواره بر این اصل استوار بوده که با پاکی عمل، اطلاع‌رسانی صادقانه و آگاهی‌بخش انجام دهند و این در حالی است که دستگاه‌های اجرایی کشور نیز نیازمند نقد و بررسی جهت رفع کاستی‌های خود هستند.
وی افزود: امروز، کشور ما در مسیر شکل‌گیری جامعه اطلاع رسانی گام بر می‌دارد و باید نقش خود را در این مسیر علمی به موقع ایفا کند و لازم است تا تحولات مهم این عرصه توسط شما تلاش‌گران به همگان عرضه شود.
مدیر کل ورزش و جوانان تصریح کرده است: ایران، کهن کشوری است با بصیرت که از هزاره‌های پیش همواره خبرساز و خبررسان بوده است و امروز نیز جمع کثیری از جوانان با کفایت در این عرصه حضور پر تلاش دارند و امیدوارم با رهنمودهای دلسوزان و ناصحان مشفق، با کاهش کاستی‌ها بتوانیم وظایف‌ خود را در این عرصه‌ مهم به درستی ایفا کنیم.
محمدی اصل در پیام روز خبرنگار افزوده است: بی‌شک توجه و عنایت خبرنگاران به امر ورزش در بخشهای حرفه‌ای، قهرمانی و همگانی فعالیتهای موثر در ایجاد فضای شاداب و پرنـشاط برای جـوانان و خانواده‌ها اثرات مثبت و چشمگیر خواهد داشت.
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان در ادامه آورده است: آرزومندم رسالت اصلی خود را که همانا اطلاع رسانی دقیق با فعالیت وحدت و صمیمیت در فضای کاملا با آرامش و بدون هرگونه تنش صرفا برای رضایت خداوند منان و معامله با خدای تبارک و تعالی و برای ذخیره روز آخرت انجام دهند و بدیعی است خوشنودی خداوند منان بزرگ‌ترین پشتوانه در تمامی عرصه هاست.
وی در پایان از تمامی خبرنگاران خواست تا همیشه با انتقادات سازنده خود موجب تعالی ورزش استان شده و همواره رهنودهای مقام معظم رهبری را که کلید موفقیت اهالی رسانه و مطبوعات می‌باشد بصورت جدی مورد توجه قرار داده و بعنوان فصل الخطاب اجرا نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر